قیمت انجیر خشک

قیمت انجیر تازه استهبان ۱۰۰درصد اعلا و مرغوب

قیمت-انجیر-تازه-استهبان

خرید انجیر تازه در فصل خاص صورت می پذیرد زیرا این میوه را نمیتوان به صورت سردخانه ای در سایر فصل ها مصرف کرد. قیمت انجیر تازه استهبان به دلیل تولید بالای این محصول در این شهرستان، بسیار مناسب است.

اما چیزی که باید به آن توجه کنید این موضوع است که، باغداران استهبان میوه ها را به صورت تازه به فروش نمی رسانند. بیشتر انجیرهای این شهر خشک میشود.

انجیر خشک استهبان بسیار معروف است. اگر خواهان خرید انجیر تازه استهبان برای تولید فرآورده های مختلف هستید، بهتر است به صورت اینترنتی این محصول را خریداری نمایید.
قیمت انجیر تازه استهبان بسته به حجم آن و قیمت روز بازار تعیین میشود. از آنجایی که انجیرهای این شهرستان بسیار مقاوم و بدون آفت است، از سراسر ایران متقاضی دارد.

شاید اگر انجیر استهبان را از فروشگاه های حضوری محل زندگی تان بخواهید، مجبور به پرداخت قیمت بالاتری شوید. زیرا بسته به مسافتی که استهبان از شهر محل سکونت شما دارد، باید توسط واسطه های مختلف این محصول به دست شما برسد. اما خود با چند کلیک می توانید حجم مورد نیاز خود را از تولید کنندگان این امر تهیه کنید.قیمت-انجیر-تازه-استهبان-عمده

قیمت انجیر تازه استهبان به صورت خشک

به دلیل تولید بالای انجیر خشک در استهبان قیمت انجیر تازه استهبان به صورت خشک، بسیار مناسب است. اگر به دنبال خرید انجیر خشک تازه هستید، میتوانید هر ساعت از شبانه روز در هر فصل از هر کجای دنیا آن را خریداری نمایید.

انجیر خشک در ایران بسیار پر مصرف است و به دلیل اینکه یک کشت دیمی است و نیاز به آب زیاد ندارد، در اکثر نقاط کشور کشت میشود. ایران رتبه نخست تا گاهی رده پنجم دنیا در کشت و تولید انجیر خشک را دارد.

بیش از ۷۰ درصد مساحت شهرستان استهبان در ایران زیر کشت انجیر قرار دارد. از آنجایی که نژادهای کشت شده در این شهرستان اصلاح نژاد شده و مقاوم است، محصولات آن بدون آفت و بسیار با کیفیت میباشد.

در طول رشد نیاز به استفاده از کودهای شیمیایی و کشاورزی ندارد. در نتیجه به عنوان یک محصول ارگانیک شناخته شده است. همچنین از اقصی نقاط دنیا به خرید انجیر این شهر می پردازند.قیمت-انجیر-تازه-استهبان-کیلویی

تفاوت انجیر استهبان با سایر نژادها

نژاد انجیر استهبان به سایر انجیرهای کشت شده در کشور ارجحیت دارد. قیمت انجیر تازه استهبان به دو صورت آبدار و خشک بیشتر از سایر نژادها در کشور است.

تفاوت این میوه با سایر میوه ها، طعم بسیار بی نظیر ، شیرینی و آبدار بودن آن میباشد. رنگ زرد آن ظاهری بسیار زیبا به این میوه می بخشد و به دلیل مقاوم بودن دانه ها و درخت کمتر دچار آفت میشوند.

به درخت خشک شده و از لحاظ ارزش غذایی در رده بالاتری نسبت به سایر نژادها قرار میگیرند. کسانی که خواهان خرید انجیر استهبان هستند، میدانند قیمت انجیر تازه استهبان نسبت به کیفیت این محصول بسیار مناسب است.قیمت-انجیر-تازه-استهبان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image