خرید اینترنتی از سایت های فروشگاهی تبدیل به امری رایج در کشور ایران شده است. افزایش آگاهی و ارائه خدمات، با تضمین کیفیت، از جمله عواملی است که باعث افزایش اعتماد مردم شده است. سایت انجیر استهبان که توزیع کننده مستقیم انجیر این منطقه به سراسر ایران هست نیز از جمله بسترهایی است که امکان خرید مستقیم را برای همگان از سراسر کشور فراهم آورده است. همگان از این موضوع مطلع هستند که استهبان منطقه ای است که اکثر مردمان آن تولید کننده انجیر خشک هستند.

بیش از دو سوم شهرستان استهبان در استان فارس زیر کشت انجیر قرار دارد. نژاد نهالی که در این منطقه کشت می شود، پیوندی بوده و به قدری مقاوم است که در برابر آفات مقاومت کرده و انجیرهای سالم را به رشد میرساند. سایت انجیر استهبان، با اکثر باغداران این شهرستان همکاری داشته و امکان ارتباط مستقیم با حذف سود دلالان را برای خریداران سراسر کشور فراهم میکند.سایت-انجیر-استهبان-فارس

کیفیت محصولات سایت انجیر استهبان

به دلیل تولید انبوه انجیرهای با کیفیت در شهرستان استهبان، میتوانید به صورت اینترنتی اقدام به خرید محصول مورد نظر خود از سایت خرید انجیر استهبان نمایید. علت این اعتماد، رقابت بالای توزیع کنندگان انجیر در این منطقه است.

زمانی که محصول در منطقه ای فراوان باشد، توزیع کنندگان و بازرگانی های مختلف، برای جلب اعتماد مشتریان، کیفیت و ضمانت کالا را در مجموعه خود بالا برده و تلاش همه آنها در باقی ماندن در عرصه رقابت میباشد. موضوعی که در حین خرید از انواع سایت انجیر استهبان باید به آن دقت داشته باشید، نشان اینماد سایت است که در صورتی که سایتی این نماد را نداشته باشد، یعنی درگاه پرداخت بانکی معتبری نداشته و باعث ایجاد دردسر مالی برای شما خواهد شد.

انواع سایت انجیر استهبان ارائه دهنده این محصول در گریدهای مختلف میباشند که با شناخت از ویژگی های هر گرید میتوانید خرید مطمئن تری داشته باشید.سایت-انجیر-استهبان-شیراز

گرید های انجیر سایت انجیر استهبان

در سایت های ارائه دهنده انجیر خشک، انواع برند و گرید را مشاهده میکنید که هر کدام دارای قیمت های مختلفی هستند که علت آن، ویژگی هایی است که در ادامه ذکر میشود.

انجیر گرید 3A از سایت انجیر استهبان : انجیرهایی که در این دسته قرار دارند، جز درشت ترین انجیرهای یک باغ یعنی در سایز بین 24 تا 28 میلیمتر میباشند. بسته به اینکه انجیرها، پرک بوده یا دارای انتهای باشند، قیمت آنها متفاوت تعیین میشود. انجیرهای پرک از محبوبیت بالاتری برخوردار هستند که قیمت آنها از سایر انجیرهای سایت انجیر استهبان یا سایر سایت ها، بالاتر تعیین میشود.

انجیر گرید 2A : این درجه یا دسته، دارای انجیرهایی با سایز 20 تا 24 میلیمتر است که اندازه آن متوسط بوده و به دو صورت پرک و بسته در سایت انجیر استهبان به فروش میرسد.

انجیر گرید A : در این درجه، انجیرهایی با سایز 18 تا 20 میلیمتر قرار دارد که از لحاظ رنگ ممکن است تا حدود 45 درصد دانه تیره داشته باشد ولی از لحاظ طعم یا کیفیت با سایر گریدها تفاوت چندانی ندارد.سایت-انجیر-استهبان