انجیر خشک شهرهای ایران

فروش انجیر در سمنان پخش عمده قیمت ارزان

خرید-انجیر-در-سمنان

سمنان از جمله استان های گرمسیری کشور است که این روزها به کاشت انجیر مشغول است. از آنجایی که نهال انجیر به آب کمی نیاز دارد و در مناطق گرمسیری به رشد میرسد، فروش انجیر در سمنان و کشت آن رونق گرفته است. دو مدل انجیر زرد و انجیر سیاه در سمنان به فروش میرسد که انجیر زرد از مرغوبیت بیشتری برخوردار است.

برای تولید انجیر خشک بیشتر از انجیر زرد استفاده میشود و یک سوم کشاورزان در سمنان به این کار مشغول هستند.
معمولا اولین انجیرهایی که در ایران، راهی بازار میشوند، از سمنان هستند. زیرا میوه های این شهرستان زودرس بوده و در گرمای این شهر به سرعت به رشد می رسند.

انجیرهای این شهرستان به صورت خشک هم به فروش میرسد که نحوه خشک کردن آن به گونه های مختلف انجام میگیرد. خشک شدن به درخت، خشک شدن در دستگاه های حرارتی و خشک شدن زیر نور خورشید از جمله این روش هاست.خرید-انجیر-در-سمنان

فروش انجیر در سمنان به صورت اینترنتی

امروزه هر محصولی را میتوان به صورت اینترنتی خرید و فروش کرد. فروش انجیر در سمنان نیز در حجم های مختلف در فروشگاه های مجازی صورت میگیرد که در انتخاب سایت برای خرید باید دقت فراوان نمود.
در حین خرید و فروش انجیر  به صورت اینترنتی، اولین گام که باید در انتخاب سایت رعایت کرد، نشان اینماد آن است. در صورتی که سایتی نشان الکترونیکی اینماد نداشته باشد، ممکن است در پرداخت، تقلب صورت گیرد. این امکان وجود دارد که حین پرداخت پول به صفحه ای غیر از بانک وصل شده و حساب و رمز کارت بانکی شما مورد سو استفاده قرار گیرد.
گام دوم، در خرید و فروش انجیر در سمنان به صورت اینترنتی مقایسه کیفیت انجیرها با هم است. در یک سایت بهتر است برندهای ارائه دهنده انجیر خشک به بازار را شناخته و قیمت آنها را با هم مقایسه کنید. شما متناسب با گرید و درجه کیفی انجیر خشک که انتخاب کرده اید، می توانید قیمت یا بودجه آن را تعیین کنید. علت این امر قیمت گذاری انجیرها با توجه به سایز و برند و نژاد آنهاست.فروش انجیر در سمنان

برند و گرید های مختلف انجیر خشک

فروش انجیر در سمنان اگر با برند یا نژاد استهبان صورت گیرد، دارای قیمتی بالاتر از سایر نژادها خواهد بود. علت این امر نژاد مناسب این انجیر و استقبال بی نظیر افراد از طعم و شکل ظاهری آن است. محبوبیت این نژاد به داخل ایران محدود نشده و به خارج از مرزها هم میرسد.
مورد دیگر که حین فروش انجیر در سمنان یا سایر مراکز فروش، در قیمت محصول تاثیر به سزایی دارد، گرید انجیر است. گرید ها درجاتی هستند که انجیرها بر حسب سایزهای مختلف با آن دسته بندی میشوند.
انجیرهای موجود در بازار دارای گرید های AAA ، ۲A و A میباشند. قیمت آنها به ترتیب کاهش می یابد.خرید-انجیر-در-سمنان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image