مشخصات انواع انجیر خشک

خرید انجیر فوق پرک آفتابی اصل استهبان

خرید-انجیر-فوق-پرک1

انجیر خشک از جمله پرمصرف ترین خشکبار در بین اقشار مختلف جامعه ایران میباشد. در بازار خشکبار با انواع برند و مدل انجیر روبرو هستیم که یکی از آنها انجیر پرک میباشد. خرید انجیر فوق پرک با قیمت بیشتری نسبت به سایر مدلهای انجیر انجام میگیرد. علت آن سایز درشت و پیدا بودن درون انجیر میباشد.
در هر باغ نزدیک به ده درصد از حجم میوه تولیدی را انجیرهای پرک تشکیل میدهند. زیرا تعداد انجیرهایی که مدت زمان بیشتری به درخت مانده و به کمال میرسند کم میباشد.
انجیر پرک به انجیری میگویند که در طول رشد انتهای آن چاک خورده و درون آن هویدا میشود. زمانی که خریدار بتواند درون انجیر را مشاهده کند مسلما خرید راحت تر و سالمتری خواهد داشت.
به همین علت خرید انجیرهای پرک و خرید انجیر فوق پرک، با قیمت بالاتر صورت میگیرد. چیزی که هنگام خرید خشکبار باید به آن دقت نمود، بهداشتی بوده و سالم بودن دانه های انجیر میباشد. زیرا انجیر میوه ای خوراکی است و برای بهره مندی از خواص آن باید در درجه اول به بهداشت آن و دوری از آفات و سموم دقت نمود.خرید-انجیر-فوق-پرک

خرید انجیر فوق پرک استهبان

هنگام خرید انجیر خشک با برندها و قیمت های متنوعی روبرو میشویم که شاید اگر در مورد تفاوت های انجیر ندانیم بسیار گیج خواهیم شد. خرید انجیر فوق پرک استهبان به دلیل ارزش غذایی و کیفیت بالایی که دارد با قیمتی بالاتر از سایر انجیرها به فروش میرسد. علت آن شناخته شدن این محصول در کل دنیاست.
زمانی که صحبت از فروش انجیر با کیفیت و درجه یک به میان می آید، تمامی فروشندگان و خریداران نام استهبان را به زبان می آورند. بسته به نوع مصرفی که از این میوه دارید می توانید سایز آن و نحوه خرید خود را انتخاب کنید.خرید-انجیر-فوق-پرک4a

خرید انجیر به صورت خرد و عمده

خرید انجیر فوق پرک یا به طور کلی خرید تمامی انجیرها در گریدهای مختلف انجام میگیرد. هر چه انجیر دارای سایز کوچکتری باشد قیمت آن پایین تر تعیین میشود. علاوه بر آن اگر انجیرها به صورت درهم یا فله خریداری گردند، خریدار قیمت به مراتب کمتری برای میوه پرداخت خواهد کرد.
در نتیجه با توجه به جایی که قرار است انجیر مصرف گردد، هر صنف یا شخص میتواند به خریداری انجیر با قیمت مناسب بپردازد. برای مثال تولید کنندگان و کارخانجات فرآورده های انجیری، با خرید انجیر فله می توانند کسب و کار خود را با قیمت مناسب تر اداره کنند.
خرید انجیر فوق پرک بیشتر برای برگزاری مراسمات و جشن ها توسط ادارات و خانواده ها خریداری میشود.خرید-انجیر-فوق-پرک1

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image