انجیر خشک شهرهای ایران

خرید انجیر خشک در سمنان ۱kg و عمده

خرید انجیر خشک در سمنان ارزان

برای خرید انجیر خشک در سمنان میتوانید خرید خود را از میان انواع انجیرهای خشک تولید شده در ایران انجام دهید. انجیر زرد سمنان، انجیر زرد استهبان، انجیر طارم و سایر شهرستان های ایران از جمله برندهای موجود در بازار است.

انجیر خشک محصولی پر مصرف در بین خانواده های ایرانی و خانواده های دنیاست و علت این امر خواص بیشماری است که در این میوه مغذی نهفته است.

از دیرباز تا کنون در مراسمات مختلف انجیر خشک جز قوت غالب اکثر ایرانیان بوده و هست و یکی از نمونه های آن شب یلداست که انجیر خشک از جمله آجیل های اصلی این شب مهم میباشد.

به دلیل اقلیم متنوع ایران و وجود مناطق گرمسیری در هر کجای ایران در فصل های مختلف، رویش انجیر را در نقاط مختلف ایران داریم و به تبع، فروش انجیر خشک در ایران در هر فصل به صورت تازه امکان پذیر میباشد.خرید انجیر خشک در سمنان

ویژگی های انجیر خشک سمنان

از جمله نژادی که در استان سمنان می روید و به صورت تازه و خشک به فروش میرسد انجیر زرد است. خرید انجیر خشک در سمنان به دو صورت حضوری و اینترنتی امکان پذیر است.

علاوه بر سمنان این انجیر را از طریق بازرگانی های خرید و فروش انجیر خشک در سایر نقاط کشور نیز میتوان تهیه کرد. زیرا انجیر سمنان یکی از با کیفیت ترین انجیر های کشور بوده و در گرید های مختلف به گونه های مختلف به فروش میرسد.
به دلیل وجود فیبر فراوان در این میوه ، بهتر است در برنامه غذایی کودکان و سالمندان و به طور کلی کسانی که از یبوست رنج می برند، قرار داده شود. علاوه بر خاصیت ذکر شده، این میوه حاوی آهن ، کلسیم و انواع ویتامین و آمینو اسید است که برای بدن بسیار مفید میباشد.
خرید انجیر خشک در سمنان به دو صورت فله و بسته بندی امکان پذیر است و کسانی که علاقمند به راه اندازی کسب و کار خرید و فروش انجیر به صورت اینترنتی هستند میتوانند این انجیر را از این شهر به صورت فله با قیمت مناسب خریداری کرده و در بسته بندی های کوچکتر به فروش برسانند.خرید انجیر خشک در سمنان

خرید انجیر خشک در سمنان در گریدهای مختلف

لازم به ذکر است در صدر لیست انجیر های خشک از لحاظ کیفیت و طعم و مزه، انجیر استهبان قرار دارد. پس گرانترین قیمت انجیر خشک، به این انجیر متعلق میباشد.

انجیر سمنان نیز در سطح کیفی بالایی قرار دارد اما نسبت به انجیر استهبان کمتر مورد شناخت واقع شده است.

این انجیر در سایزهای مختلف از جمله ۳A ، ۲A و A در بازار عرضه میشود که بسته به اندازه آن قیمت آن متفاوت تعیین میشود. خرید انجیر خشک در سمنان به صورت پرک یا خندان در سایز ۳A دارای قیمت به مراتب بالاتر از انجیرهای بسته در سایزهای کوچکتر میباشد.خرید انجیر خشک در سمنان ارزان

بلرای خرید بهترین انجیر خشک استهبان در سمنان با ما در ارتباط باشید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image