انجیر استهبان

خرید انجیر استهبان

خرید انجیر استهبان (30 درصد تخفیف)

خرید انجیر استهبان به صورت خشک  در استان فارس به قیمت های مناسب تری تهیه میشود و ما مستقیما از باغدار تهیه میکنیم و شناخت زیادی نسبت  به انجیر های خشک داریم و شما با خیالی راحت میتوانید از باغدار و در استهبان تهیه کنید.

بدن برای حفظ سلامت و قوای خود، نیاز به مواد مغذی مختلف دارد تا بتواند انرژی خود را در طول حیات حفظ نماید. خدای متعال، با توجه به نیازهای بدن انسان، رفع حاجات آن را در مواد غذایی نظیر، حبوبات، میوه و سبزیجات ، همچین صیفی جات و دام و دانه ها قرار داده است.

اما یکی از منابع غذایی سرشار از ویتامین های مورد نیاز بدن، خشکبار میوه هاست که با شرایط نگهداری آسانی که دارد، بسیاری از ویتامین و املاح معدنی بدن را در فصول مختلف تامین می کند.

خرید انجیر استهبان و مصرف روزانه آن، به دلایلی که در بالا ذکر شده به همگان در همه فصول توصیه می شود.
از قدیم الایام به دلیل نبود امکانات نگهداری میوه و در دسترس نبودن آن در فصول سرد سال، میوه های مغذی در فصل تابستان، خشک شده و در انبارها برای استفاده در فصل زمستان، ذخیره می شده است.

یکی از بهترین خشکبار ها که استفاده روزانه از آن، هر چند به میزان کم، به افراد توصیه می شود، انجیر خشک بوده که هنگام خرید با انواع آن در بازار مواجه می گردید. که در این مقاله از مزایای خرید انجیر استهبان نسبت به سایر گونه های انجیر صحبت می گردد.خرید انجیر استهبان (30 درصد تخفیف)

  مزیت های خرید انجیر استهبان

نکته ای که هنگام خرید انجیر استهبان یا به طور کلی تمامی انجیرهای خشک باید بدانید، تفاوت در نحوه ی خشک کردن و عمل آوری آن است.

برخی از صاحبان کارخانه انجیر خشک، میوه انجیر را برای خشک کردن، به صورت تازه از درخت چیده و اقدام به خشک کردن آن با نور خورشید یا دستگاه های مخصوص خشک کردن میوه می نمایند.

اما خرید انجیر استهبان به دلیل خشک شدن میوه به درخت، مورد توجه بسیاری از علاقمندان به این میوه قرار گرفته است.

به گونه ای که نزدیک هشتاد درصد از تولیدات این منطقه در استان فارس، به کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای آسیای شرقی نظیر هنگ کنگ و چین و روسیه صادر میگردد.
بهترین روش خشک کردن انجیر اجازه دادن به این میوه برای خشک شدن روی درخت به وسیله نور خورشید و جریان هوا است.

زیرا هر چه میوه به درخت متصل بماند، به خواص آن افزوده میگردد.
از آنجایی که خرید انجیر استهبان مورد توجه همگان در داخل یا خارج کشور قرار دارد، انجیر خشک در باغات این منطقه، به صورت متصل به درخت خشک شده و برداشت و بسته بندی می گردد و به دلیل نژاد مناسب این درخت، بیشترین زمین های کشاورزی این منطقه، تحت کشت نهال انجیر استهبان قرار داشته و بهترین نوع انجیر برای خشک شدن میباشد.
در هنگام خرید انجیر استهبان ، با نام دیگری به نام انجیر سفید نیز آشنا میگردید که این امر به دلیل ظاهر زرد کمرنگ و زیبای این میوه است.خرید انجیر استهبان

خواص انجیر خشک چیست و چرا باید انجیر استهبان بخریم

انجیر استهبان به خاطر دیم بودن و نخوردن اب زیاد شربت و شیرینی بیشتری نسبت به انجیر های آبی دارد و چون در کوه ثمر میدهد از افات و آلودگی هوا دور بده انجیر خشک خواص بیشماری دارد از جمله برای درمان یبوست و بیماری های گوارشی برای درمان یبوست باید هر وز آب انجیر خورد که طرز تهیه آن را توضیح میدهیم

آموزش درست کردن شربت انجیر

ابتدا ۱۰ عدد یا یک مشت انجیر خشک استهبان که شربت بیشتری دارد را داخل یک لیوان میریزیم و بعد لیوان را با آب پر میکنیم و آن را به مدت ۸ ساعت یک جای خنک میگذاریم و بعد از ۸ ساعت هم آب انجیر و هم خود انجیر را میل میکنیم که خیلی خوشمزه و یک صبحانه عالی به شمار می آید و برای خیلی از بیماری ها توصیه میشود.خرید انجیر استهبان

برای خرید عمده انجیر کافیست با ما در تماس باشید .

کلیپ شناخت انجیر صد یک

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image