شرکت انجیر

تامین کننده انجیر(بیش از ۱۰ مدل)

تامیین کنندگان انجیر در ایران

امروزه شرکت های تامین کننده انجیر خشک در کشور به دو صورت حضوری و اینترنتی اقدام به خرید و فروش میکنند که در صورت داشتن شناخت نسبت به برند آنها میتوان به صورت عمده و خرد اقدام به معامله ای ایمن با آنها از راه دور نمود.

در زمینه خشکبار و سایر محصولات، تامین کنندگان مختلفی کار توزیع محصول از تولید کننده را بر عهده دارند. معتبر ترین شرکت ها برای تامین و توزیع محصولات به سراسر کشور و سایر کشورها، شرکت های بازرگانی هر کشور و بازار میباشند. علت این امر مجوزهایی است که هنگام ثبت شرکت برای آنها صادر میشود. تامین کننده انجیر هم، اگر جز شرکت های بازرگانی باشد، خرید و فروش با آن بسیار ایمن تر و معتبرتر میباشد.تامین کننده انجیر

خرید دسته های مختلف انجیر از تامین کننده انجیر

در بازار انجیر خشک، درجه بندی های مختلفی از این محصول وجود دارد که با توجه به گرید آن میتوانید قیمت آن را تخمین زده و خرید خود را نهایی کنید. در راس همه ی انجیرها، انجیر خندان یا سوپر ۱۰۱ قرار دارد که با درجه AAA هم شناخته میشود. این دسته را انجیرهای خندان در سایز بزرگ با قطر ۲۸ میلیمتر تشکیل میدهد. بسیار زیبا بوده و دارای رنگ یکدست میباشند.
در درجه ی بعدی از لیست شرکت های تامین کننده انجیر، انجیرهای AA قرار دارند، بیش از ۷۵ درصد از میوه های این گرید، خندان بوده و رنگ یکدستی دارد، قطر آن کوچکتر از درجه ی ذکر شده در بالا و به اندازه ۲۲ تا ۲۴ میلیمتر میباشد.
گرید A کیفیت بالایی داشته و حدود ۴۵ درصد از این بسته خندان بوده و برخی از دانه های تیره رنگ نیز در آن وجود دارد. طعم انجیر استهبان، نسبت به سایر انجیرها بسیار بهتر بوده و در راس تقاضا در سایر کشورها قرار دارد.
متقاضیان شرکت های تامین کننده انجیر ایران ، کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای آسیای شرقی هستند. علاوه بر اینها، کشورهای اروپایی نیز انجیر استهبان را شناخته و از مشتریان ایران میباشند.تامیین کنندگان انجیر در ایران

شرکت های تامین کننده انجیر اینترنتی

اکثر خرید و فروش های این روزها، در هر زمینه ای از طریق اینترنت و سایت های اینترنتی انجام میشود. اما هر سایتی برای خرید از راه دور معتبر نیست. تنها سایتی قابلیت خرید را دارد که دارای نشان اینماد باشد. این نشان یک نشان اعتبار است که از طریق اتاق بازرگانی برای نظارت بر کسب و کارهای اینترنتی به افراد داده میشود.
با وجود این نماد در سایت شرکت های تامین کننده انجیر اینترنتی و شناخت برندشان، میتوانید از طریق درگاه های بانکی این فروشگاه ها، با اطمینان بیشتری پول پرداخت کرده و به کار خرید و فروش محصولات انجیر خشک بپردازید.تامیین کنندگان انجیر خشک استهبان

خواص و فواید انجیر خشک

انجیر خشک استهبان خواص زیادی دارد که برای درمان بیشتر بیماری ها و رژیم غذایی استفاده میشود از خمله برای :

  • درمان یبوست با این میوه ی خشک بهسرعت ریشه کن میشود شما طی دو هفته اگر صبح ناشتا از آب انجیر و خود انجیر خیسانده استفاده کنید هرگز بیماری یبوست و خشک شدن روده نمیگیرید و زود خوب میشوید.
  • اگر میخواید هرگز زخم معده نگیرید از انجیر خشک و عسل و آبلیمو بصورت میکس شده میل نمایید.
  • کسانی که استخوان های ضعیفی دارند حتما از انجیر استفاده کنند زیرا تقویت کننده سیستم ایمنی هست و بدن شما را حجم میدهد و برای ورزشکاران خیلی مفید میباشد از جمله رزمیکاران و بدن سازان که فشار زیادی به بدن آنها وارد میشود.
  • اگر ریزش مو دارید توصیه میشود ار انجیر خشک استفاده کنید زیرا بسیار برای تقویت مو مفید میباشد.

مشاوره و خرید بهترین نوع انجیر از سایت انجیر تک

برای خرید بهترین نوع انجیر خشک استهبان کافیست با ما در ارتباط باشید تا ما نسبت به نیاز شما بهترین نوع انجیر را برای شما انتخاب کتنیم که دچار سردرگمی و ضرری نشوید که برای همیشه از سایت ما بتوانید با خیال راحت خرید های خود را انجام دهید .

امیدوارم که این مقاله مورد پسند شما باشد کامنت های خود را برای ما ارسال کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image