شرکت انجیر استهبان چگونه کار میکند؟

به دلیل فواید و خواص بیشمار انجیر خشک، برای تمامی افراد در سنین مختلف، خرید میوه خشک و مصرف آن در اقشار جامعه رواج یافته است.

موضوع مهمی که در این زمینه در ذهن افراد ایجاد میشود، خرید انجیر یا خشکبار به صورت فله یا بسته بندی است!!! انجیر خشک یکی از مقوی ترین مواد مغذی است که، مورد مصرف ورزشکاران، سالمندان، کودکان و تمامی سنین قرار میگیرد و خواص بی نظیری، مثل انواع ویتامین، املاح معدنی و پتاسیم و فیبر و کلسیم را به بدن میرساند.

شرکت انجیر استهبان یکی از تامین کنندگان انجیر خشک کشور است، که از بهداشتی ترین توزیع کنندگان محصولات خشک شهرستان استهبان نیز میباشد. شاید این سوال در ذهن بسیاری از متقاضیان ایجاد شود که خرید خشکبار یا انجیر خشک، باید از شرکت انجیر خشک، به صورت بسته بندی های بهداشتی صورت بگیرد، یا خرید فله ی انجیر، مقرون به صرفه تر میباشد؟شرکت انجیر خشک 1000تنی

 ویژگی های محصولات شرکت انجیر استهبان

لازم به ذکر است، ثبت شرکت یا برند برای فروش انجیر یا هر محصولی، شرایط خاص خود را دارد که ارائه محصول با کیفیت، به صورت بهداشتی و مطابق با اصول و ضوابط سازمان های ناظر کشور، از جمله شرایط ضروری برای ثبت شرکت میباشد.

در حالیکه در عرضه ی خشکبار به صورت فله، موارد مهمی نظیر کیفیت محصول، روش خشک شدن، بهداشتی بودن یا نبودن آن، همچنین تاریخ تولید و انقضای آن، در اختیار مصرف کننده قرار نمیگیرد.

  متقاضیان با خرید از محصولات شرکت انجیر استهبان یا سایر شرکت های معتبر، میدانند که با یک مجموعه ی حقیقی یا حقوقی روبه رو هستند که در صورت وجود اشکال در اقلام مصرفی شان، قادر به پیگیری و احقاق حقوق خود از طریق مراجع ذیصلاح خواهند بود.

مصرف کنندگان، در صورت مشاهده هرگونه مورد بهداشتی، عدم کیفیت، نداشتن تاریخ و مشکلات طعم، مزه ماندگی در آجیل میتوانند، به دریافت پاسخگویی از جانب شرکت انجیر استهبان اقدام نمایید.

در حالیکه اگر انجیر خشک، از برندهای متفرقه یا ارائه دهندگان فلهی آن صورت گیرد، هیچ نهاد یا مسئولی قادر به پاسخ گویی نمیباشد. زیرا شرکت خاصی برای پشتیبانی از این محصولات وجود نداشته و هیچ برند خاصی در ارائه ی کیفیت و رعایت ضوابط بهداشتی برای آنها متعهد نشده و مسئولیتی را بر عهده نگرفته است.شرکت انجیر خشک 1000تنی

سفارش انجیر خشک در حجم های مختلف از شرکت انجیر استهبان

با سفارش انجیر خشک از شرکت انجیر استهبان، میتوانید حجم مصرفی خود از این محصول را، به صورت بسته بندی یا فله خریداری نموده و در صورت عدم تطابق آن با معیار های شما نظیر، عدم بهداشت، اشکال در طعم، تازگی و رنگ و ظاهر آن ، با ضمانت مرجوع کالا، محصول را مرجوع کرده و هزینه خود را باز پس بگیرید. 

خواص انجیر خشک استهبان چه فرقی با بقیه انجیر ها دارد

انجیر استهبان به خاطر ارگانیک بودن و نخوردن هیچ گونه داروی شیمیایی فاقد آفت و بیماری میباشد.انجیر خشک استهبان شهد وشیرینی بسیار زیادی نسبت به انجیرهای آبی دارد زیرا بویله خورشید روی درخت خشک شده و در دستگاه خشک نمیکنند که دستگاه خود برای بدن ضرر دارد. انجیر خشک برای بیماری هایی از جمله:

  • سرماخوردگی و انفولانزا
  • زخم معده
  • ریزش مو
  • پوکی استخوان
  • تقویت قوای جنسی
  • و بالابردن سیستم ایمنی بدن
  • و.....

بسیار مفید میباشد

شما کافیه روزی 5عدد انجیر خشک رو میل کنید بعد از چند روز مشاهده میکنید که یک آدم سر حال و قوی شده اید و دور از بیماریهاشرکت انجیر استهبان1000تنی

مشاوره وفروش برای انواع انجیر خشک استهبان

شما اگر برای تهیه انجیرگیچ شده اید و نمیدانید کدام انجیر برایتان خوب است با ما در واتساپ در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنیم. تا انجیر مورد نر شما را با بهترین کیفیت ارسال کنیم .پیروز و سربلند باشید یاعلی روز بر شما خوش.