Mohammad Shojaیکی از بهترین انجیرهای خشک برای مصرف روزانه یا مناسبت های رسمی، انجیر AA میباشد. در هنگام خرید انجیر AA ممکن است با نام دیگری از آن به نام انجیر 2A روبرو شوید که تحت برندهای مختلف و نژادهای متفاوت در بازار خشکبار عرضه میشوند.

این حروف انگلیسی که در ادامه نام گذاری انجیر های خشک می آیند، گریدهای قراردادی بین تولیدکنندگان و توزیع کنندگان انجیر خشک برای ارائه انجیر خشک در دسته بندی های مختلف میباشد.

هنگام خرید انجیر AA شما بر طبق این دسته بندی، صاحب انجیرهایی خواهید بود با سایز یکدست به اندازه 22 تا 24 میلی متر، که نسبت به سایز های 3A و A از لحاظ سایز مناسب تر و متوسط تر میباشد.

از لحاظ قیمت نیز، هنگام خرید انجیر AA ، مبلغ کمتری نسبت به انجیر AAA پرداخت می کنید اما از لحاظ کیفیت انجیری با همان کیفیت بالا و طعم و مزه شیرین و دلپذیر دریافت خواهید کرد زیرا انجیرهای یک باغ برای دسته بندی بهتر با این نام ها از یکدیگر تفکیک میشوند.خرید-انجیر-2a

ویژگی های انجیر گرید AA

به طور کلی مصرف انجیر خشک به همه افراد در هر سن و هر دوره سنی توصیه میشود. انجیر حاوی ارزش غذایی بالا و ویتامین های مختلف A ، B و C میباشد. سرشار از فیبر بوده و مناسب برای معده میباشد. کلسیم، فسفر و پتاسیم موجود در آن برای سالمندان، ورزشکاران و دانش آموزان در حال رشد بسیار مفید است.

اما بسته به نوع انجیر و درختی که میوه از آن به رشد رسیده است، ارزش غذایی این میوه متغیر میباشد. اگر به دنبال یکی از بهترین برندهای انجیر خشک موجود در بازار هستید، میتوانید از میان انجیرهای شهرستان استهبان در سایزهای مختلف خرید خود را انجام دهید.

خرید انجیر استهبان در سایز های مختلف به صورت بسته بندی و فله از باغداران و بازرگانی های مختلف انجام میشود که خرید انجیر AA ، خرید انجیر AAA و خرید انجیر A برای مصارف روزمره صورت گرفته و خرید انجیر فله درهم برای مصارف تجاری و پخت انواع مسقطی، کیک و کمپوت در داخل و خارج از کشور صورت میگیرد.خرید انجیر aa

انجیر خشک و رژیم لاغری

اگر به دنبال کم کردن وزن و کاهش حجم غذای خود هستید، توصیه میشود خرید انجیر AA لاکی  در سایز مناسب را برای مصرف روزانه در وعده های غذایی خود در نظر بگیرید.

مصرف انجیر خشک به دلیل داشتن فیبر زیاد، باعث از بین رفتن گرسنگی کاذب در بدن شده و مانع از مصرف حجم زیاد وعده های غذایی اصلی و میان وعده ها و عصرانه میشود.

با خرید این انجیر از تولید کنندگان استهبان به صورت مستقیم از طریق فروشگاه های معتبر اینترنتی، میتوانید با پرداخت مبلغ کمتر، حجم و تعداد بیشتری از این محصول را دریافت نمایید.

علت این امر ارزش غذایی بالای انجیر های استهبان نسبت به سایر برندها و مناطق کشور میباشد و با حذف واسطه ها در خرید های اینترنتی شما مبلغ کمتری را به عنوان سود به دلالان و واسطه ها در این بین، پرداخت خواهید کرد.خرید انجیر aaچگونه است

مشاوره و خرید انجیر خشک AA

برای فروش و قیمت انجیر سایز متوسط AAدر دو رنگ سفید دو روشن و لاکی تیره با قیمتی مناسب کافیست با ما در ارتباط باشید .