مشخصات انواع انجیر خشک

قیمت انجیر ۱۰۱ مرغوب استهبان

قیمت-انجیر-101استهبان

اگر برای خرید انجیر خشک به فروشگاه خشکبار مراجعه کرده اید و با اسامی و قیمت های متنوع این محصول مواجه گشته اید؛ بهتر است نسبت به دسته بندی انجیرهای خشک نظیر قیمت انجیر ۱۰۱ ، انجیر پرک و غنچه اطلاعاتی کسب کنید؛ تا بتوانید علت تفاوت قیمت آنها را درک کنید.

انجیر ۱۰۱ به انجیری گفته میشود که بسته بوده ولی انتهای آن یک شکاف کوچک دارد. این مدل انجیر خشک بر اساس سایزی که دارد به دسته های AAA ، ۲A و A تقسیم میشود. هر چه سایز دانه های انجیر خشک کوچکتر باشد، قیمت آن کمتر تعیین میگردد.

انتخاب با خریدار است که از بین مدلهای انجیر خشک کدام را برگزیند. نکته ای که در حین خرید انجیر در هر نوعی باید مورد توجه خریدار قرار گیرد، کیفیت دانه ها میباشد.
فارغ از قیمت انجیر ۱۰۱ و سایر انجیرها باید بدانید سایز دانه ها تنها در قیمت محصول تاثیر میگذارد، این درجه بندی نباید در کیفیت انجیر خشک تاثیر داشته باشد.قیمت-انجیر-101

انجیر ۱۰۱ غنچه و پرک چه تفاوتی دارد ؟

انجیر غنچه و پرک دسته بندی کلی انجیرهای خشک است که انجیر پرک به دانه هایی می گویند که انتهای آنها باز بوده و چاکدار میباشد. قیمت انجیر ۱۰۱ پرک از غنچه بیشتر است زیرا ظاهری زیبا دارد و خریدار میتواند با مشاهده درون میوه به تازگی یا کهنگی آن پی ببرد.

موضوع دیگر درشت بودن و رسیده بودن انجیرهای پرک است. زمانی که دانه متصل به درخت به نهایت رشد و کمال خود میرسد، از انتهای آن شیره ای سفید رنگ خارج میشود که باعث شکاف دانه میشود.

در نتیجه این کمال در شیرینی و آبدار شدن میوه تاثیر می گذارد که ارزش غذایی انجیر خشک را بالا میبرد. انجیرهای غنچه نیز به دلیل بسته بودن، باید از مراکز معتبر خریداری شود تا خریدار متحمل ضرر نشود. قیمت انجیر ۱۰۱ غنچه بسته به سایز دانه متفاوت تعیین میشود. در بالا در مورد سایز دانه ها صحبت شد.قیمت-انجیر-101-AAA

قیمت انجیر ۱۰۱ استهبان

نامی که در فروشگاه های خشکبار برای بسیاری از خریداران انجیر خشک آشنا است، انجیر استهبان میباشد. قیمت انجیر ۱۰۱ استهبان از سایر نژادها بیشتر است. انجیر ۱۰۱ استهبان دانه ای است با شکاف کوچک در انتهای آن که سایز های مختلف دارد و دارای طعم بی نظیر میباشد.

استهبان منطقه ای گرمسیری است که در استان فارس واقع شده است. این شهرستان رتبه نخست در تولید انجیر خشک را دارد که قادر به تامین نیاز کل کشور و صادرات به سایر کشورها میباشد.
انجیر ۱۰۱ استهبان به دو صورت حضوری و اینترنتی فروخته میشود که قیمت انجیر ۱۰۱ استهبان به صورت اینترنتی از قیمت آن در فروشگاه های حضوری کمتر میباشد.

علت آن وصل شدن خریدار به صورت مستقیم به تولید کننده است که با حذف شدن واسطه ها از میان خریدار و فروشنده، قیمت محصول بدون سود کاذب تعیین میشود.قیمت-انجیر-101استهبان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image