میوه انجیر در فصل تابستان در باغات اکثر شهرستانهای ایران به دست می آید. فروش میوه انجیر به صورت تازه تنها در این فصل امکان پذیر است. در خارج از فصل تابستان میتوان به خرید انجیر به صورت خشک اقدام کرد.

به دلیل مناسب بودن شرایط اقلیمی کشور ایران برای رشد نهال انجیر، از شمال تا جنوب ایران میتوان این میوه را خریداری کرد. بسته به آب و هوایی که هر منطقه دارد، شکل و طعم انجیر متفاوت میشود. انجیر تازه بسیار شیرین و خوشمزه است که در اکثر فروشگاه های حضوری می توان آن را خریداری کرد.

رنگ های مختلفی دارد که از جمله آنها میتوان به انجیر زرد و سبز و سیاه اشاره کرد. فروش میوه انجیر در قیمت های متنوع در فروشگاه های سطح شهر صورت میگیرد. اگر خواهان خرید انجیر با قیمت مناسب هستید میتوانید از طریق فروشگاه های مجازی اقدام کرده و خرید خود را با قیمت مناسب انجام دهید.فروش-میوه-انجیر-خشک

خرید انجیر تازه اینترنتی

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور سایت های اینترنتی میتوان به راحتی اقدام به خرید انجیر یا میوه های تازه نمود. ماشین های یخچالدار برای فروش میوه انجیر در سایر شهرستانها این میوه را با کیفیت بالا جابجا میکنند. شهرهایی در ایران مانند استهبان و نی ریز، از جمله شهرهای نخست تولید کننده انجیر هستند.

این شهرها این میوه را در حجم بالا تولید کرده و به سایر شهرستانها انتقال میدهد. کسانی که برای مصرف روزانه قصد خرید انجیر را دارند می توانند با هر قیمتی آن را از فروشگاه های حضوری تهیه کنند. اما هستند کسانی که خواهان خشک کردن این میوه در حجم بالا هستند؛ مسلما این دسته به دنبال میوه هایی با قیمت مناسب به صورت عمده هستند.

کارخانجات، برندهای خانگی و اینترنتی تولید کننده فرآورده های مختلف از دیگر حوزه های کسب و کار هستند. آنها نیز برای تولیدات خود نیاز به میوه انجیر در حجم بالا هستند. با امکان فروش و قیمت انجیر به صورت اینترنتی میتوان به سرعت به منابع تولید کننده انجیر دست یافته و سفارش خود را نهایی کرد.فروش-میوه-انجیر-خشک-استهبان

فروش میوه انجیر در رنگ های مختلف

انجیر تازه به صورت های سبز و دانه دار، سبز بی دانه، زرد و سیاه به فروش میرسد. فروش میوه انجیر با رنگ زرد در حجم وسیع تری صورت می پذیرد زیرا فاقد دانه بوده و طعم بسیار دلپذیری دارد. انجیرهای سبز معمولا طعمی ترش دارند و البته انجیرهای سبز شیرین نیز وجود دارد که بسته به نژادشان دارای این رنگ می باشند.

از دیگر نژادهای میوه انجیر میتوان به انجیرهای سیاه اشاره کرد که سرشار از آنتی اکسیدان هستند. اگر خواهان و علاقمند به طعم میوه انجیر شهرستان مشخصی هستید، میتوانید به صورت اینترنتی اقدام به خرید انجیر از آن شهرستان نمایید.فروش-میوه-انجیر