چیزی که تاثیر به سزایی در قیمت محصولات در بازار خشکبار دارد، سایز میوه ها است. بزرگترین انجیری که در بین محصولات خشکبار وجود دارد انجیر 3A میباشد. در سایت انجیر 3A شما خریدار دانه هایی خواهید بود که اکثرا دست چین بوده و دارای سایزی به اندازه 24 تا 28 میلیمتر هستند.

انجیرهایی که دارای سایز بزرگ هستند و در گرید 3A قرار دارند، جز انجیرهای لوکس قرار گرفته و قیمت بالایی دارند. رنگ دانه ها سفید بوده و یکدست می باشند. بسته هایی از انجیر هم هست که در آن دانه ها درهم بوده و میوه تیره و روشن در یک بسته بندی قرار میگیرند.

اما قیمت آنها با بسته هایی که یکدست سفید هستند متفاوت میباشد. سایت انجیر 3A زمانی که ادعایی مبنی بر ارائه دانه های 3A دارد باید فاکتورهای ارائه بسته انجیر 3A را رعایت کند.سایت-انجیر-3A

انجیر 3A استهبان

اگر میخواهید در مورد فاکتورهایی که طبق آن، انجیرها را درجه بندی می کنند، بدانید این بخش را مطالعه نمایید. زمانی که انجیرها از باغ چیده شده و قرار است که بسته بندی شوند، آنها را بر اساس سایز و اندازه دسته بندی میکنند. در سایت انجیر 3A میتوان نژادهای مختلف انجیر را مشاهده کرد و مطابق با قیمتی که دارند خرید را انجام داد.

این نکته را نیز در کنار سایز میوه ها باید بدانید که انجیر استهبان بهترین و مرغوب ترین نژاد موجود در بازار است. پس انجیر استهبان سایز 3A، به صورت پرک، از بالاترین قیمت در بازار برخوردار میباشد.

انجیر پرک به انجیری میگویند که انتهای آن چاکدار بوده و باز میباشد. زمانی که دانه ها بر روی درخت به کمال لازم میرسند، شیره ای از انتهای آنها بیرون می زند که سبب چاک خوردن پوست میوه میشود. از آنجایی که سایز میوه ها درشت است، این میوه ها معمولا در سایت انجیر 3A نام گذاری میشوند.سایت-انجیرaaa

خرید از سایت انجیر 3A در سراسر کشور

از آنجایی که قیمت دانه های 3A از نژاد استهبان، بالا تعیین می شود، بهتر است برای خرید ارزان تر ، خرید خود را به صورت مستقیم انجام دهید. خرید مستقیم از سایت انجیر 3A تمامی دلالان را از سر راه خرید و معامله حذف کرده و به مشتریان این امکان را میدهد که با قیمت مناسب تر خرید خود را انجام دهند.

در حالی که خرید انجیر استهبان با واسطه از فروشگاه های مختلف، مستلزم پرداخت سود واسطه ها است که سبب افزایش غیر واقعی انجیر میشود. سایت انجیر 3A که مدعی عرضه محصولات بهداشتی با سایز درشت است، باید ضمانت کالا داشته و در قبال فروش محصول در حجم کم و زیاد جوابگو باشد.سایت-انجیر-AAA1