در بازار خشکبار انجیر های متنوعی وجود دارد که این تنوع در میزان قیمت انجیر تاثیر به سزایی دارد. در پاسخ به سوال انجیر خشک چنده ؟ نمیتوان بدون بررسی فاکتورهای مختلف جواب قاطعی داد. همگی ما در حین خرید انجیر خشک، با یکسری محصول که در ظاهر با یکدیگر مشابه هستند، برخورد کرده ایم. اما قیمت این محصولات متفاوت میباشد.

یکی از دلایل تفاوت قیمت انجیر نژاد این میوه میباشد. انجیر در ایران در شهرستان های مختلف به رشد میرسد. از آنجایی که این محصول یک میوه دیمی و گرمسیری است در برخی از مناطق با کیفیت بالاتری به دست می آید. برای مثال انجیر استهبان یکی از گران ترین انجیرهای خشک ایران است که دارای کیفیت بالایی میباشد.

در منطقه استهبان انجیر خشک چنده ؟ با توجه به تورم موجود در بازار نمیتوان به صورت ثابت و عددی قیمت یا نرخی را تعیین نمود. برای اطلاع از قیمت انجیر خشک میتوانید به سایت های ارائه دهنده انجیر خشک به صورت تخصصی مراجعه کنید. در این فروشگاه ها قیمت روز بازار به همراه بررسی کیفیت محصولات در اختیار شما قرار میگیرد.انجیر-خشک-چنده

قیمت انجیر خشک بر حسب اندازه

البته فاکتور دیگری که در پاسخ سوال انجیر خشک چنده ؟ باید مورد بررسی قرار گیرد، اندازه دانه های انجیر خشک میباشد. هر چه اندازه دانه انجیر بزرگتر باشد، قیمت آن بالاتر تعیین میشود. در دسته فروش انجیرهای خشک با درجه بندی های متنوعی روبرو هستید که با آگاهی از آنها می توانید خرید بهتری داشته باشید.

انجیر گرید AAA : دانه هایی که در این بسته قرار دارند، دارای سایز 24 تا 28 میلیمتر میباشند. این بسته از انجیر خشک چنده؟ مسلما در بازار قیمت انجیرهای 3A اگر پرک باشند بیشتر از سایر بسته بندی ها میباشند. دانه هایی که در این دسته قرار دارند، یکدست سفید بوده و تنها 10 درصد از دانه ها تیره می باشد. هنگام خرید انجیر خشک در گریدهای مختلف باید به این موضوع دقت کنید و قیمت را پرداخت نمایید.

 انجیر گرید AA : این گروه از انجیرهای خشک، دارای سایز 20 تا 24 میلیمتر هستند. قیمت آنها از انجیرهای گرید قبلی پایین تر است.

 انجیر گرید A : این گروه از انجیرهای خشک در بازار سایز کوچکی داشته و قیمت کمتری نسبت به انجیرهای بسته بندی دارند.انجیر-خشک-چنده-در-بازار

انجیر خشک چنده ؟ قیمت بر اساس حجم

در هنگام خرید انجیر فله باید بدانید بر اساس حجمی که خرید خود را انجام میدهید، باید قیمت متفاوتی را پرداخت کنید. انجیرهای فله معمولا دارای دانه های انجیر به صورت درهم هستند.

دانه ها با سایزهای کوچک و بزرگ در یک بسته قرار داشته و به دلیل اینکه رنگهای تیره و روشن قاطی هستند قیمت آنها کمتر از انجیرهای بسته بندی در نظر گرفته میشود. برای آگاهی از قیمت انجیر از نژادهای مختلف بهتر است به سایت های فروش انجیر خشک به صورت آنلاین مراجعه کنید. به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز می توانید متوجه شوید در بازار انجیر خشک چنده ؟انجیر-خشک-چنده-در-استهبان