خرید و فروش انجیر تازه و خشک در شرکت های تعاونی و بازرگانی کشور انجام میگیرد. شرکت بازرگانی انجیر استهبان تازه به دلیل حجم بالای تولید اقدام به توزیع آن در سراسر کشور می کنند. از دیگر وظایف این شرکتها صادرات این محصول به سایر کشورها میباشد.

شرکت های بازرگانی بسیار معتبر بوده و صاحبان آن دارای کارت های بازرگانی هستند. زمانی افراد حقیقی و حقوقی میتوانند اقدام به تاسیس شرکت بازرگانی کنند که به طور کامل احراز هویت شده باشند. در نتیجه معامله با شرکت های بازرگانی بسیار معتبر بوده و می توانید محصولات با کیفیت را از آنها دریافت کنید.
بازرگانی انجیر استهبان تازه بسیار زیاد بوده و شرکت ها به صورت حضوری و اینترنتی اقدام به خرید و فروش محصولات میکنند. علت ضمانت کیفیت کالا توسط شرکت های بازرگانی، کارت بازرگانی است که از جانب مراجع ذیصلاح به این شرکتها اعطا میشود.

این کارت امکانات اقتصادی و اجازه صادرات و واردات را در اختیار مسئولان میگذارد. در صورت گزارش هرگونه تخلف از جانب مصرف کنندگان اعتبار این کارت دچار مشکل میشود. در نتیجه فعالیت آنها با رعایت رضایت مشتری انجام میگیرد.Mohammad Shoja

مقاصد صادرات شرکتهای بازرگانی

در حوزه خرید و فروش انجیر خشک و تازه در ایران شرکت های بازرگانی فعالیت های گسترده ای دارند. از جمله فعالیت های شرکت بازرگانی انجیر استهبان تازه، میتوان به صادرات انجیر خشک به سایر کشورها اشاره کرد. از جمله کشورهایی که متقاضی انجیرهای خشک ایران هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– کشورهای عربی حوزه خلیج فارس
– کشورهای آسیای شرقی مانند تایلند و اندونزی
– کشورهای اروپایی مانند آلمان و غیره
– کشور چین که خود صادر کننده انجیر خشک به سایر کشورهاست نمیتواند کیفیت انجیر استهبان را نادیده بگیرد.Mohammad Shoja

اقلام صادراتی بازرگانی انجیر استهبان تازه

انجیر به صورت تازه و خشک در فروشگاه های مختلف به فروش میرسد. اما اقلام صادراتی بازرگانی انجیر استهبان تازه به این موارد ختم نمیشود. فرآورده های مختلفی از انجیر خشک و انجیر تازه تولید میشود که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
– انجیر تازه در فصل تابستان به سراسر ایران و سایر کشورها توزیع میشود.
– انجیر خشک در سایزهای مختلف در تمامی طول سال به سایر کشورها صادر می گردد.
– از انجیر، مربا و کمپوت نیز ساخته شده و در شرکت های بازرگانی انجیر استهبان تازه صادر میگردد.
– مسقطی از دیگر فرآورده های تولیدی، از انجیر میباشد.
پودر انجیر خشک نیز در کارخانه های مختلف از انجیر خشک تولید میشود.
شربت انجیر
انجیر آردی و شیرینی های انجیریMohammad Shoja