انجیر خشک به دلیل ویتامین ها و مواد مغذی که دارد، بسیار پر مصرف بوده و توسط گروه های سنی مختلف خریداری میشود. با اطلاع از راهنمای تهیه انجیر خشک قادر خواهید بود از بین تنوع محصولی موجود در بازار، انجیری را انتخاب کنید که بهترین باشد. بسته به بودجه ای که افراد در نظر دارند میتوانند انجیر های مختلفی را از لحاظ کیفی خریداری کنند.

چیزی که وجود دارد، خواص این میوه شگفت انگیز است که اصلا ربطی به ظاهر، نژاد و قیمت میوه ندارد. اما چیزی که هست، راهنمای تهیه انجیر خشک به خریداران کمک میکند، تفاوت قیمت انجیرهای موجود در بازار را بهتر درک کنند.

با آگاهی از نحوه خرید انجیر میتوان از دسته بهتری خرید خود را انجام داد و هزینه ای که برای ما مناسب است را پرداخت نمود. انجیر در گریدهای مختلف دسته بندی شده و برای هر گرید بسته به رنگ و سایزی که دانه ها دارند، قیمت مشخصی تعیین میشود.راهنمای-خرید-انجیر-خشک-استهبان

سایزهای مختلف انجیر خشک بازار

در فروشگاه های حضوری و اینترنتی خرید و فروش انجیر خشک، با گریدهای مختلف انجیر روبرو هستیم. برای داشتن راهنمای خرید انجیر خشک، اصلی ترین گام، آگاهی از ویژگی دانه هایی است که در هر بسته قرار دارد.

1-  انجیر خشک گرید 3A : در این گرید شما صاحب انجیرهایی خواهید بود که دارای سایز 24 تا 28 میلیمتر میباشند. رنگ دانه ها یکدست سفید بوده و شاید تنها تا 15 درصد از دانه های این بسته دارای رنگ تیره باشند.

2-  انجیر خشک گرید 2A : در این دسته از انجیرهایی که در فروشگاه ها به فروش میرسد دانه هایی را خریداری خواهید کرد که دارای سایز قطر 22 تا 24 میلیمتر هستند. برای کامل کردن راهنمای خرید انجیر خشک باید بدانید، اگر انجیرها پرک باشند، قیمت بیشتری برای آنها باید پرداخت کنید. اگر همین سایز را به صورت انتها بسته، خریداری کنید، قیمت آن از انجیر چاکدار کمتر خواهد بود.

3-  انجیر خشک گرید A : انجیر های این گرید بین سایز 18 تا 22 میلیمتر هستند. معمولا انجیرهای این دسته ریز بوده و معمولا انتهای آنها بسته میباشد. زیرا معمولا ده درصد از انجیرهای یک باغ که به کمال میرسند چاکدار میشوند.راهنمای-خرید-انجیر-خشک

راهنمای خرید انجیر خشک به صورت اینترنتی

اما برای خرید اینترنتی، لازم است نسبت به انتخاب برند و سایت مناسب اقدام کنید. راهنمای تهیه انجیر خشک در سایت های اینترنتی، شامل نهایی کردن سفارشات در سبد خرید و نحوه پرداخت پول از طریق درگاه های بانکی است.

قبل از هر چیز و نهایی کردن پرداخت لازم است به اینماد سایت دقت کرده و با کلیک بر روی این نماد باید به تاییدیه وزارت صنعت معدن و تجارت راه یافته و پنجره ای برایتان باز شود تا نشان دهد این نشان واقعی میباشد.راهنمای-خرید-انجیر-خشک1