انجیر استهبان توسط شرکت های بسته بندی انجیر، درجه بندی شده و در بسته های مشخص وارد بازار میشود. شرکت بسته بندی انجیر استهبان، انجیرها را به صورت بهداشتی و با گرید بندی مشخص به بازار عرضه میکند. مسلما خرید انجیر بهداشتی از شرکت های بسته بندی انجیر مورد استقبال بیشتر افراد قرار دارد.

البته که خرید انجیر فله از استهبان نیز به وفور دیده میشود و رایج است. اما انجیرهای بسته بندی در بسته های بزرگ و کوچک، جهت خرید و فروش معتبرتر است. زمانی که برند شرکت بسته بندی انجیر استهبان روی محصول می خورد، رهگیری محصول را از هر لحاظ امکان پذیر میکند. فروشندگان به واسطه بسته بندی و برندی که روی محصول قرار میدهند، نسبت به محصولات خود پاسخگو بوده و میتوان در صورت بروز هرگونه مشکل از آنها جواب درخواست نمود.شرکت-بسته-بندی-انجیر-خشک-استهبان

بسته بندی های مختلف انجیر

انجیر در شرکت بسته بندی انجیر استهبان در گریدهای مختلف دسته بندی میشود. انجیرها از لحاظ رنگ، شکل ظاهری و سایز، در بسته های مختلف قرار میگیرند. انجیرها به صورت چاکدار، بسته و خندان در بازار موجود هستند که دارای رنگ های تیره، روشن و خرمایی هستند.

گرید AAA انجیر : انجیرهایی که در این دسته بسته بندی می شوند، دارای سایز 24 تا 28 میلیمتر هستند. شرکت بسته بندی انجیر استهبان اگر انجیرهای چاکدار را با این گرید بسته بندی کند، قیمت بیشتری برای این بسته ها نسبت به سایر دسته ها تعیین میکند. انجیرهای سفید نسبت به انجیرهای خرمایی قیمت بیشتری خواهند داشت.

گرید AA : در این دسته انجیرهای با سایز 20 تا 22 میلیمتر قرار میگیرد. گرید بندی انجیرها برای این صورت میگیرد که قیمت آن متناسب با سایز میوه تعیین شود. در این دسته هم اگر انتهای دانه ها باز باشد، قیمت آن بیشتر خواهد بود.

گرید A : انجیرهای ریز که دارای سایز 18 تا 20 میلیمتر هستند معمولا در این بسته ها قرار میگیرند. قیمت آن از سایر بسته ها پایین تر بوده و بسته به سلیقه افراد که انجیر درشت می پسندند یا انجیر ریز، مورد مصرف قرار میگیرد.شرکت-بسته-بندی-انجیر-استهبان

مزیت خدمات شرکت بسته بندی انجیر استهبان

خرید انجیر شرکتی به طور کلی سبب اطمینان خاطر خریداران از سلامت محصول و قیمت آن میشود. در شرکت بسته بندی انجیر استهبان، به وسیله تجهیزات بهداشتی دانه های هم سایز در یک بسته قرار گرفته و با خیال راحت میتوان به خرید انجیر مبادرت کرد.

انجیرهای فله اما سایزهای متنوعی داشته و قیمت آن به دلیل تفاوت دانه ها پایین تر از انجیرهای بسته بندی میباشد. خرید انجیر در گرید های مختلف نسبت به انجیرهای فله در قیمت بالاتری صورت میگیرد.شرکت-بسته-بندی-انجیر-استهبان-درجه-1