انجیر میوه ای است پرخاصیت که از طعم بی نظیری برخوردار میباشد. این میوه به صورت تازه و خشک به مصرف میرسد. جهت  انجیر زرد تازه باید منتظر فرا رسیدن فصل تابستان باشید.

لیست عکس انجیر خشک استهبان 

از اواخر خرداد تا اوایل ماه مهر میوه انجیر برداشت میشود. به طور کلی با سه رنگ انجیر  روبرو هستید که انجیرهای زرد بیش از سایر رنگ ها مورد استقبال واقع میشود. انجیرهای سبز معمولا درشت و دانه دار هستند که اندکی طعم ترش دارند.

انجیرهای سیاه رنگ، بافتی نرم و ملیح دارند که طعم آنها شیرین بوده و بی دانه هستند. چیزی که بیشتر مورد  معامله قرار میگیرد و از آن برای خشک کردن انجیر استفاده می شود، انجیر زرد رنگ میباشد.جهت  انجیر زرد تازه میتوانید از فروشگاه های سطح شهر سکونت خود یا فروشگاه های اینترنتی معتبر فروش انجیر اقدام کنید.

صفحه اصلی سایت انجیر و انواع انجیر

Mohammad Shoja

سفارش حضوری یا اینترنتی ؟

جهت سفارش انجیر زرد تازه یا به طور کلی میوه تازه بهتر است از فروشگاه های حضوری اقدام کنید. اما به دلیل رواج یافتن فروش اینترنتی و ظهور تکنولوژی های مجهز برای جابجا کردن محصولات خوراکی میتوانید اگر حجم بالایی از میوه را میخواهید، از سایر شهرستانها نیز سفارش خود را ثبت کنید.

انجیر تازه به سرعت در معرض خرابی قرار میگیرد. با ماشین های یخچالدار باید جابجا شود تا دچار ترشیدگی نگردد. پس حین خرید اینترنتی انجیر زرد، در شرکت هایی سفارش خود را ثبت کنید که بتوانند با تجهیزات و ماشین های مخصوص مرسوله شما را ارسال کنند.

استهبان از مشهورترین مکان های تولید و کشت انجیر زرد است. سالانه حجم بالایی از سفارش های کشور ایران را پاسخ میدهد. برای انجیر زرد تازه در حجم بالا به صورت عمده بهتر است از این شهرستان سفارش خود را انجام دهید.Mohammad Shoja

 انجیر زرد تازه به صورت عمده

همانطور که میدانید انجیر خشک در رده های سنی مختلف استفاده میشود. خشکبار به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارند، با قیمتی بالاتر از میوه های تازه به فروش میرسند.

با سفارش انجیر زرد تازه به صورت عمده میتوانید خود اقدام به خشک کردن انجیر مورد نیاز سالانه خود نمایید و این گونه بسیاری از هزینه های خود را تعدیل کنید. انجیر خشک خاصیت بسیار زیادی دارد که برای افراد مبتلا به دیابت، فشار خون، بیمارهای قلبی، ریوی و گوارشی بسیار مناسب است.

خشک کردن میوه زحمت زیادی دارد که با  انجیر خشک با قیمت مناسب از فروشگاه های معتبر میتوانید بهترین محصول را با کمترین زحمت و هزینه مورد استفاده قرار دهید. لازم به ذکر است، سفارش اینترنتی به دلیل حذف واسطه ها و سودهای کاذب از سفارش حضوری ارزانتر تمام میشود. Mohammad Shoja