شرکت انجیر

فروش عمده انجیر خشک ویژه مخصوص کارخانه دارها

فروش-عمده-انجیر-خشک-ارزان

فروش عمده انجیر خشک تفاوت بسیاری با خرید و فروش خرد در حجم کم دارد. علاوه بر حجم سفارش، درجه بندی دانه ها، سایز و رنگ انجیر، قیمت محصول نیز متفاوت تعیین میشود. البته که بسته به درجه ای از انجیر که خرید و فروش از آن صورت میگیرد، کیفیت دانه ها و به تبع قیمت متفاوت میباشد.
اما به طور کلی قیمت انجیر در بازار بسته به فاکتورهایی نظیر سایز و نژاد انجیر تعیین میشود. با سفارش عمده میتوان حجم بالایی از محصول را با قیمت مناسب تر خریداری کرد. متقاضیان انجیر با گریدهای متنوع، مصرف کنندگان خرد و تولیدکنندگان صنعتی هستند. بیشتر، کارخانجات و تولید کنندگان فرآورده های خانگی و بهداشتی، جز خریداران انجیر عمده میباشند.
برای مثال از جمله متقاضیان فروش عمده انجیر خشک میتوان به قنادی ها، کسب و کارهای اینترنتی که کار واسطه گری فروش را با برند خود انجام میدهند، اشاره کرد. موارد دیگر، کارخانجات بهداشتی تولید دارو و محصولات آرایشی هستند. انجیر خاصیت فراوانی دارد که به صورت تازه و خشک توسط مراکز و سازمانهای مختلف خریداری میشود.فروش-عمده-انجیر-خشک

مصرف کنندگان خرد انجیر

به دلیل خواص پزشکی بی نظیر و شگفت انگیزی که این میوه مقوی دارد، خرید آن به صورت خرد توسط مصرف کنندگان صورت میگیرد. فروش عمده انجیر خشک نیز برای مصرف سالانه و طولانی مدت برخی از ادارات و منازل، نسبت به خرید در حجم کم، مقرون به صرفه تر است. انجیرهای خشک بر اساس سایز، از باغ یا کارخانه بسته بندی شده و وارد بازار فروش میشوند. برای کسانی که خواهان خرید انجیر در حجم کم هستند، انتخاب محصول از بین بسته های انجیر با گریدهای مختلف، توصیه میشود.
فروش عمده انجیر خشک اگر از بین دانه های درهم، یعنی ریز و درشت و تیره و روشن صورت گیرد، قیمت آن مناسب تر تعیین خواهد شد. پس انتخاب با شماست که انجیر را به چه صورت و با چه قیمتی سفارش داده و خریداری نمایید.فروش-عمده-انجیر-خشک-استهبان

فروش عمده انجیر خشک برای فرآورده های مختلف

فرآورده هایی که از میوه انجیر حاصل میشود و در بازار خرید و فروش میشود، تنها به انجیر خشک محدود نمی باشد. فروش عمده انجیر خشک و انجیر تازه، همچنین انتقال آن به شهرستان های مختلف در سراسر ایران با ماشین آلات مکانیزه صورت میگیرد. با سفارش عمده انجیر از سایت های ارائه دهنده انجیر با قیمت مناسب میتوانید ، با سود کمتر فرآورده های خود را عرضه کنید.
تولید کنندگان خانگی مربا، سرکه و قنادی ها از بهترین مقاصد فروش عمده انجیر خشک و تازه با قیمت مناسب هستند. تولید سرکه نیز با انجیر های ضایعاتی و گنجشک خورده صورت میگیرد که اگر قصد تولید این محصول و فروش آن با برند خود را دارید، سفارش خود را در سایت های ارائه دهنده انجیر در فصل مناسب ثبت کنید.
بسیاری از افراد در کشور ایران، که تولید کننده انجیر در حجم بالا میباشد، اقدام به واسطه گری در فروش می کنند. شما هم میتوانید یکی از برندهایی باشید که فروش اینترنتی انجیر خشک را در شهر خود یا در سراسر ایران با قیمت مناسب انجام میدهد.فروش-عمده-انجیر-خشک-ارزان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image