مشخصات انواع انجیر خشک

قیمت انجیر خشک پرک اعلا استهبان خرید ۱۰۰%آسان

قیمت-انجیر-خشک-پرک-اعلا

انجیر خشک میوه ای پرخاصیت و مفید برای بدن است که در بین خشکبار علاقمندان فراوانی دارد. قیمت انجیر خشک پرک نسبت به انجیرهایی که انتهای آنها بسته است بسیار بیشتر میباشد. انجیر پرک به انجیرهایی گفته میشود که انتهای آنها چاکدار بوده و باز میباشد.
زمانی که در باغات انجیر ها به درستی به رشد و کمال خود میرسند. شیره ای سفید رنگ از آنها خارج می شود که باعث ترک خوردن پوست انجیر میشود. زمانی که خریدار هنگام خرید بتواند درون انجیر را مشاهده کند، میتواند انتخاب بهتری داشته باشد.
در نتیجه قیمت انجیر خشک پرک به دلیل هویدا بودن درون میوه و کاهش مشکل خرابی دانه ها، بیشتر تعیین میشود. انجیرهای پرک معمولا دانه هایی درشت بوده و درشت بودن سایز دانه ها نیز از جمله عواملی است که در قیمت میوه تاثیر می گذارد.قیمت-انجیر-خشک-پرک

خرید انجیر پرک در سایزهای مختلف

انجیر به طور کلی در سایز های مختلف در بازار خشکبار به فروش میرسد. از مبدا یعنی باغی که میوه در آن میروید، دانه ها درجه بندی میشوند. قیمت انجیر خشک پرک بسته به سایزی که دانه ها دارند، متفاوت تعیین میشود. با آگاهی از گرید های انجیر میتوانید در حین انتخاب خرید بهتری داشته باشید.
انجیر پرک گرید AAA : این گرید یا درجه دارای انجیرهایی با سایز ۲۴ تا ۲۸ میلیمتر قطر میباشد. این گرید شامل درشت ترین انجیرهای یک باغ است که اگر پرک باشد، به دلیل اینکه میزان انجیرهای پرک در کل یک باغ ده درصد می باشد، قیمت آن بالا تعیین میگردد. در همین درجه و سایز اگر دانه ها انتهایشان بسته باشد، قیمت آنها نسبت به قیمت انجیر خشک پرک مناسب تر تعیین میشود.
انجیر پرک گرید AA : این دسته شامل میوه هایی با سایز ۲۲ تا ۲۴ میلیمتر است. قیمت انجیر خشک پرک گرید AA نسبت به سایز درشت کمتر بوده اما نسبت به انجیرهای ریزتر دسته A بیشتر ارزش گذاری میشود.
انجیر گرید A : در این دسته دانه هایی قرار دارد که ریز بوده و معمولا برای مصرف روزانه با قیمت مناسب تر خریداری میشود. انجیرهای بسته بندی نسبت به انجیر های فله قیمت بالایی دارد. اما انجیرهای فله نباید با درجه کیفی پایین به افراد فروخته شود. اما به دلیل درهم بوده دانه ها و بسته بودن اکثر آنها، خریدشان برای مصرف روزانه دارای قیمتی به مراتب مناسب تر از قیمت انجیر خشک پرک خواهد بود.قیمت-انجیر-خشک-پرک-استهبان

قیمت انجیر خشک پرک در خرید اینترنتی

موضوعی که در قیمت محصولات تاثیر می گذارد، دسترسی به منبع تولید یا خرید از طریق واسطه ها میباشد. کسانی که به دنبال خرید انجیر با قیمت مناسب هستند، بهتر است خرید خود را به صورت مستقیم از منبع تولید انجام دهند. قیمت انجیر خشک پرک در مراکز فروش مستقیم انجیر به مراتب مناسب تر از قیمت این میوه در فروشگاه های خشکبار است.
هر چه تعداد واسطه ها بر سر راه معامله خریدار و فروشنده بیشتر باشد قیمت محصول بیشتر میشود. در واقع این قیمت گذاری شامل سود کاذب محصول هم میشود.قیمت-انجیر-خشک-پرک-اعلا

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image