انجیر خشک شهرهای ایران

نمایندگی خرید انجیر خشک تهران به قیمت باغ

خرید-انجیر-خشک-در-تهران1

تهران پایتخت کشور ایران بوده و محل توزیع بسیاری از مواد غذایی به سایر شهرستانهای کشور میباشد. جهت خرید انجیر خشک تهران میتوان به گونههای مختلف عمل کرد. انجیر خشک در باغات زیادی از کشور ما تولید میشود و به صورت مستقیم از شهرستان، و به صورت واسطه ای از تهران به سایر شهرها فروخته میشود.

انجیر خشک با برندها و نژادهای مختلف تولید میشود که هر کدام بسته به ظاهر و سایزی که دارند، تفاوت هایی با یکدیگر دارند. شهر تهران نیز خود دارای باغاتی است که قادر به تامین بخشی از نیاز کشور، به انجیر خشک میباشد.

از آنجایی که انجیر یک میوه گرمسیری است و نیاز به آبیاری کمی دارد میتوان آن را در هر کجای ایران کاشت. شهر تهران نیز یکی از صدها منطقه ای است که در ایران به کشت انجیر مشغول میباشد. به غیر از انجیر استهبان که در مرکز خرید انجیر خشک تهران و سایر شهرستانها جز مشهورترین انجیرهای ایران است، سایر انجیرها از شهرت خاصی برخوردار نیستند.خرید-انجیر-درتهران

خرید انجیر خشک تهران از نژاد استهبان

انجیر استهبان همانطور که در بالا گفته شد، یکی از محبوب ترین نژادهای انجیر خشک است که در حجم بالا تولید میشود. این انجیر به سراسر کشور و اکثر شهرستانها ارسال میگردد. خرید انجیر خشک تهران به صورت اینترنتی امکان پذیر است و از آنجایی که بازار تهران جامع ترین بازارهای کشور است در آنجا میتوان به اکثر نژادهای انجیر خشک ایران دسترسی داشت.
در قدیم برای خرید انجیر خشک تهران به این شهر سفر میکردند. اما امروزه با رواج خرید اینترنتی به راحتی میتوان از هر کجای ایران به بازار تهران دسترسی داشته و با قیمت روز بازار، خرید خود را انجام داد. نژاد استهبان یکی از بهترین نژادهای انجیر خشک است که اکثر تولیدات باغات این منطقه خشک میشود.

از آنجایی که درختان انجیر این منطقه بسیار قوی و بدون آفت میباشد، میوه ها می توانند مدت زمان زیادی روی درخت مانده و به صورت طبیعی در جریان هوا و زیر نور خورشید خشک شوند. همین امر در بیشتر شدن ارزش غذایی میوه تاثیر گذاشته و باعث شهرت میوه های استهبان شده است.خرید-انجیر-خشک-در-تهران

خرید مستقیم انجیر از شهرستان مورد نظر

یکی از بهترین کارهایی که برای خرید انجیر خشک با قیمت مناسب میتوان انجام داد، خرید مستقیم محصول از شهرستان مورد نظر میباشد. به جای خرید انجیر خشک تهران، میتوان با اینترنت به فروشگاه مورد نظر در سراسر ایران دسترسی یافته و خرید خود را انجام داد.

با ارسال انجیر از شهرستان به تهران، قیمتی که روی محصول گذاشته میشود با احتساب سود دلالان و واسطه ها تعیین میشود. اما با خرید مستقیم از شهرستان مورد نظر میتوان واسطه ها را حذف کرده و انجیر خشک را با قیمت مناسب تر خریداری نمود.خرید-انجیر-خشک-در-تهران1

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image