شرکت انجیر

عرضه کننده گان انجیر خشک استهبان در ۵ شهرستان

عرضه-کنندگان-انجیر

در بازار خرید و فروش انجیر به صورت خشک و تازه، عرضه کننده گان انجیر اصناف و اشخاص مختلف می باشند. انجیر جهت فروش در کل کشور باید توسط واسطه یا شرکت های بزرگ به سراسر کشور توزیع گردد. یکی از عرضه کننده گان انجیر در ایران و کشورهای همسایه شرکت های بازرگانی می باشند.

شرکت های بازرگانی و تعاونی از جمله مراکزی هستند که کار توزیع انجیر زیر نظر آنها انجام میگیرد. شرکت های بازرگانی شرکت هایی هستند که مجوز صادرات و واردات محصول را داشته و کار توزیع را با کیفیت بالا انجام میدهند.

شرکت های تعاونی اما شرکت هایی هستند که با سود کم، به منظور تامین نیاز مشتری راه اندازی شده اند. به طور کلی انجیر با واسطه یا بیا واسطه به دست توزیع کنندگان خرد میرسد. انتخاب با مصرف کننده یا تامین کننده است که محصول خود را با واسطه یا بی واسطه تهیه کند.
عرضه کننده گان انجیر بدون واسطه با قیمت کمتر محصول را به دست مصرف کننده می رسانند. در حالیکه خرید از واسطه ها در کشور به مراتب قیمت انجیر را بالا میبرد.عرضه-کنندگان-انجیر

تولید کنندگان انجیر و عرضه بی واسطه

باغداران و کسانی که به تولید انجیر تازه و خشک مشغول هستند، همان عرضه کننده گان انجیر در جایگاه اصلی میباشند. بعد از این رده، واسطه ها قرار میگیرند. هر چه تعداد دلالان بین مصرف کننده و تولید کننده محصول کمتر باشد، قیمت انجیر واقعی تر و مناسب تر خواهد بود.

معمولا باغداران همان صاحبان شرکت های تعاونی عام هستند که ترجیح میدهند، محصول خود را با سود واقعی در بازار فروش برسانند. اگر بتوانید نیاز خود به انجیر را از عرضه کننده گان انجیر اصلی تهیه کنید، معامله شما به قیمت واقعی نزدیک تر خواهد بود. در غیر اینصورت مجبور به پرداخت سود دلالان نیز خواهید بود.
امکان خرید اینترنتی این امکان را برای همگان فراهم آورده تا متقاضیان انجیر در هر فصل بتوانند از هر کجای ایران به منبع اصلی تولید دست یابند.عرضه-کننده-انجیر

عرضه کننده گان انجیر با واسطه

در بازار گسترده انجیر هر گروه مصرف کننده مجبور به تهیه محصول از مرکزی خاص میباشد. برای مثال مصرف کنندگان خرد اکثرا مایحتاج خود را از فروشگاه های سطح شهر تهیه میکنند.

این دسته بسته به میزان مصرف خود می توانند یکی از دو گزینه خرید با واسطه یا بی واسطه را انتخاب کنند. خرید از عرضه کننده گان انجیر اصلی به واسطه فروشگاه های اینترنتی به همگان توصیه میشود.

شما از هر کجای ایران میتوانید از طریق این فروشگاه ها به برندهای متنوع انجیر خشک و تازه در سراسر کشور دست یابید. با حذف واسطه ها میتوانید هر حجم از انجیر را با قیمت واقعی تر خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.عرضه-مستقیم-انجیر

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image