شرکت انجیر

توزیع کننده انجیر خشک کارتنی درجه ۱ قیمت عمده

توزیع-انجیر--خشک-استهبان

انجیر در ایران در حجم انبوه تولید شده و توسط شرکت های مختلف در کشور توزیع میشود. اما تولیدات انجیر آنگونه که باید صادر نمیشود. توزیع کننده انجیر در ایران شرکت های بازرگانی هستند که کار صادرات و واردات این محصول را بر عهده دارند.
ایران در رده پنجم تولید کنندگان انجیر در دنیا قرار دارد اما به دلیل کمبود زیرساخت ها و توجهات، مقدار کمی از این تولیدات به خارج صادر میشود.
توزیع کننده انجیر از پایه و در رده اول باغداران هستند که بسته به میزان تولیدات شان کار توزیع آن به ایران را بر عهده دارند. در برخی از شهرهای ایران بسیاری از باغداران به کمک هم اقدام به راه اندازی شرکت تعاونی کرده و از طریق آن کار توزیع را انجام میدهند. در کار توزیع محصولات کشاورزی اگر واسطه ها حذف شوند قیمت محصول برای مصرف کننده بسیار مناسب تر میشود.توزیع-کننده-انجیر

 شرکت های توزیع کننده انجیر

علاوه بر شرکت های تعاونی شرکت های دیگری که توزیع کننده انجیر هستند، شرکت های بازرگانی هستند. شرکت های بازرگانی شاید سود بیشتری نسبت به شرکت های تعاونی داشته باشند.
علت آن نحوه کار شرکت های تعاونی میباشد. شرکت های تعاونی برای کوتاه کردن دست واسطه ها ایجاد شده و سود کمی را برای محصول قرار میدهند.
شرکت های بازرگانی زیادی با توجه به حجم انجیر تولید شده در ایران در این زمینه فعالیت دارند. خریداران باید از بین شرکت های بازرگانی توزیع کننده انجیر، شرکتی را انتخاب کنند که معتبر بوده و محصولات را با قیمت مناسب عرضه می کند.
شرکت هایی که با تولید کنندگان انجیر استهبان همکاری دارند، به دلیل حجم خرید و فروش بالا از تجربه و کیفیت بالایی در کار خود برخوردارند. خرید و فروش اینترنتی نیز داشته و به راحتی میتوانید از آنها، از سراسر ایران خرید خود را انجام دهید.توزیع-انجیر-خشک

 خرید انجیر از عمده فروشان

در سطح کوچکتر فروشگاه ها ، توزیع کننده انجیر هستند. عمده فروشان فروشگاه هایی هستند که کار توزیع انجیر را در بین مصرف کنندگان خرد بر عهده دارند.
شاید در فروشگاه های حضوری نتوان برندهای مختلفی از انجیر را پیدا کرده و خریداری نمود. اما در خرید های اینترنتی میتوان به راحتی به هر مدل از انجیر دست یافته و آن را با قیمت مناسب خریداری نمود. به غیر از عمده فروشان، برندهای اینترنتی هستند که به صورت مجازی به واسطه گری مشغول هستند.
این دسته از توزیع کنندگان محصولات را با کیفیت ها و قیمت های مختلف به فروش میرسانند. در انتخاب فروشگاه های مجازی باید دقت فراوان نمود مخصوصا زمانی که خرید را در حجم انبوه انجام میدهید.توزیع-انجیر--خشک-استهبان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image