انجیر خشک شهرهای ایران

خرید انجیر در شیراز بصورت حضوری و اینترنتی

خرید-انجیر-در-شیراز

انجیر شیراز یکی از معروف ترین و پر تقاضا ترین انجیر در بازار ایران و جهان است. به گونه ای که این شهر تامین کننده ۹۵ درصد انجیر ایران میباشد. گنجی در خاک این خطه نهفته است که سبب محبوبیت خرید انجیر در شیراز از جانب همه شهرستان ها و کشورها شده است. استهبان معروف ترین انجیر ایران و دنیاست که از لحاظ ارزش غذایی بالاتر از تمامی انجیر های دنیا قرار گرفته است. شیرینی و زیبایی ظاهر این میوه از جمله شاخصه های این محصول به شمار میرود.
انجیرهای شیرازی به انجیر زرد شیرازی معروف هستند و حالتی گلابی شکل دارند. برای خشک کردن بسیار مناسب بوده و حجم وسیعی از باغات این استان زیر کشت میوه علی الخصوص انجیر قرار دارد.
خرید انجیر در شیراز به دو صورت تازه و خشک در حجم زیاد صورت گرفته و متقاضیان این محصول کشورهای چین، اندونزی، کشورهای حاشیه خلیج فارس، روسیه و کشورهای اروپایی میباشند.خرید-انجیر-خشک-در-شیراز-استهبان

علت محبوبیت خرید انجیر در شیراز

حجم تولید یکی از مهمترین عواملی است که خرید انجیر در شیراز را در صدر خرید و فروش این میوه در ایران قرار داده است. همانطور که میدانید، انجیر یک میوه دیمی است که با اندک آب قادر به رشد و نمو است. استان فارس نیز از لحاظ اندوخته آبهای زیر زمینی در وضع خوبی قرار داشته و می تواند بهترین شرایط رشد را برای ریشه های درخت انجیر مهیا کند. در این منطقه گرمسیری میوه انجیر از نور خورشید، اقلیم و آب بهترین بهره را برده و از آنجایی که نژاد انجیری که در این منطقه کشت می شود بسیار مقاوم بوده و پیوندی است، این شهر را مهد تولید انجیر کرده است.
خرید انجیر در شیراز بیشتر از منطقه استهبانات صورت میگیرد. زیرا اکثر مردمان این منطقه به کشت انجیر مشغولیت دارند. بیشتر بار درختان اینجا خشک شده و در قالب انجیر خشک به بازار عرضه میشود. به دلیل صادرات شیراز تمامی محصولات استهبان تازه بوده و با خرید از مراکز معتبر میتوانید از هر کجای ایران خریدار انجیر خشک تازه از استهبان باشید.خرید-انجیر-در-شیراز-فارس

خرید انجیر در شیراز با ضمانت

همانطور که در بالا گفته شد به دلیل اشتغال اکثر باغداران این استان به تولید انجیر، صنایع و کسب و کار وابسته به انجیر نیز، بیشتر از سایر شهرستانها در این منطقه وجود دارد. به دلیل رقابت بالای آنها و صادرات بیشتر در این منطقه، بازرگانی های این شهر با ارائه خدمات بیشتر و کیفیت بهتری به توزیع انجیر مشغول هستند.
خرید انجیر در شیراز از طریق بازرگانی های معتبر به دو صورت اینترنتی و حضوری صورت میگیرد که ضمانت ارسال و تضمین کیفیت از جمله تفاوت های انجیر شیراز با سایر مناطق ایران است.
در صورتی که اگر انجیر را در حجم انبوه از مراکز متفرقه و غیر معتبر خریداری کنید، ممکن است ضمانت کالا را به شما ارائه ندهند.خرید-انجیر-در-شیراز

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image