انجیر استهبان

خرید انجیر در استهبان به قیمت خود باغدار

خرید-انجیر-در-استهبان1a

خرید انجیر در استهبان از داخل و خارج ایران هر ساله در حجم انبوه صورت گرفته و بعد از گذشت چهار سال از عمر نهال، به مدت ۲۰ سال میتوان از هر نهال برداشت انجیر داشت. بیش از دو سوم باغات این منطقه زیر کشت نهال پیوندی انجیر استهبان میباشد و سود بسیار بالایی هم برای تولید کنندگان این منطقه در پی دارد.
علت محبوبیت انجیر استهبان طعم بی نظیر و کیفیت بالای آن میباشد. باغداران این منطقه در استان فارس، جهت رویش انجیر استهبان و باردهی نهال آن بایست چهار سال صبر کرده و به خوبی از این درخت مراقبت نمایند.خرید-انجیر-در-استهبان

خرید انجیر در استهبان به صورت تازه و خشک

جهت خرید انجیر در استهبان به صورت تازه بایست از اوایل خرداد و تا پایان شهریور اقدام کرده و خرید خشک آن در تمامی طول سال امکان پذیر است. به صورت مستقیم میتوانید از طریق بازرگانی های توزیع انجیر استهبان اقدام به خرید انجیر تازه در حجم مختلف نموده و آن را درب منزل یا فروشگاه خود تحویل بگیرید.
به لطف تکنولوژی و ماشین های یخچالدار، خرید انجیر از هر کجای ایران در فصل رویش و باردهی امکان پذیر میباشد.
خرید انجیر در استهبان به صورت خشک همانطور که میدانید در هر فصل سال مقدور بوده و به دلیل وفور انجیر خشک در این شهرستان، می توان با قیمت به مراتب مناسب تر نسبت به سایر نقاط اقدام به خرید انجیر خشک نمود.
انجیر استهبان بزرگ، درشت، گوشتی و دارای رنگ زرد میباشد. برای خشک شدن بسیار مناسب است زیرا از گوشت و آب کافی برخوردار بوده و طعم آن بسیار شیرین است.خرید-انجیر-در-استهبان1

خرید انجیر در استهبان و محبوبیت آن

چرا در بین نژادهای مختلف انجیر، این برند بیش از سایر انجیرها، متقاضی دارد؟ علت این امر مقاومت بالای این نهال در برابر آفات است. به همین دلیل نیاز به سمپاشی نداشته و به صورت ارگانیک به ثمر میرسد. ارگانیک بودن آن و طعم خوشمزه آن دلیلی بر سفارش این محصول از طریق کشورهای خارجی میباشد.
خرید انجیر در استهبان از طریق کشورهای خلیج فارس، کشورهای آسیای شرقی و اروپا صورت میگیرد. موضوع دیگر که در بین طرفداران این محصول محرز است، ارزش غذایی بالای انجیر خشک استهبان است.
طریقه خشک شدن انجیر تاثیر به سزایی در کیفیت نهایی محصول دارد. انجیرهای این منطقه به درخت متصل مانده و زیر نور خورشید و در جریان هوا خشک میشود. همین عامل باعث تغذیه بیشتر میوه از خاک شده و ارزش غذایی آن را بالا میبرد. جهت خرید انجیر در استهبان و سفارش آن میتوانید به راحتی از طریق بازرگانی های مجاز این منطقه اقدام نمایید.خرید-انجیر-در-استهبان1a

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image