انجیر خشک شهرهای ایران

خرید مستقیم انجیر اعلا ازباغدار بی واسطه

خرید-مستقیم-انجیراستهبان

خرید حضوری معمولا یک خرید با واسطه است. زمانی که بین تولید کننده و خریدار فاصله ای ایجاد شده و این فاصله با واسطه ها پر شود، خرید با سودهای کاذب انجام میگیرد. خرید مستقیم انجیر اما نشان از معامله ای دارد که خریداران را بدون واسطه به تولید کنندگان متصل میکند.

امروزه خرید اینترنتی یکی از بهترین راه حل ها جهت خرید مستقیم محسوب میشود. با راه اندازی سایت های اینترنتی به مثابه فروشگاه های مجازی، تولید کنندگان خود تبدیل به توزیع کننده هم شده اند.

این امکان برای دو طرف معامله شرایط مساعدتری را در معامله ایجاد میکند. هم تولید کنندگان میتوانند بدون کاهش قیمت محصولات خود برای ارائه به واسطه ها، معامله خود را انجام دهند. هم خریداران میتوانند بدون پرداخت سود به دلالان به خرید سفارشات خود بپردازند.خرید-مستقیم-انجیر-ارزان

مزیت های خرید اینترنتی انجیر

خرید مستقیم انجیر یا خرید اینترنتی بدون واسطه مزیت های فراوانی برای کاربران و خریداران دارد.

انجیرها تحت برندهای مختلف در بسته بندی های متنوع به کاربران ارائه میشود. خریداران میتوانند قیمت ها را با کیفیت اجناس مقایسه کرده و اقدام به خرید آن نمایند.

از جمله مزیت های خرید اینترنتی میتوان به خرید در هر ساعت از شبانه روز اشاره کرد. مورد دیگر خرید از مسافت های طولانی در کسری از ثانیه است.

خرید مستقیم انجیر در فضای مجازی امکان خرید به صورت مساوی را برای خریداران سراسر کشور فراهم میکند.

به این معنی که مسافت در افزایش قیمت محصول تاثیر نگذاشته و متقاضیان مختلف میتوانند با قیمت یکسان خرید خود را انجام دهند.

همچنین مقایسه برندها و ثبت سفارش از دیگر مزیت های خرید و فروش اینترنتی میباشد.خرید-مستقیم-انجیراستهبان

خرید مستقیم انجیر در گرید های متنوع

میوه های یک باغ انجیر با توجه به سایزی که دارند بسته بندی شده و به بازار ارائه میشوند. خرید مستقیم انجیر در گریدهای مختلف با هزینه پایین تر صورت میگیرد.

علت این امر رقابت سایت های مختلف ارائه دهنده خشکبار در سراسر ایران میباشد. فروشگاه های اینترنتی به دلیل اینکه در یک بازار اشباع فعالیت دارند، تمامی خلاقیت و تلاش خود را جهت ارائه انجیر به کار میبندند.

از جمله تدابیری که در فروش خود استفاده میکنند، ارائه کیفیت بالا به خریدار با مناسب ترین قیمت میباشد.

اما چیزی که عمده تاثیر را در قیمت انجیرها میگذارد، گرید بسته بندی ها میباشد:
۱-  انجیر صد یک :  انجیر صد یک از بهترین انجیرهای موجود در بازار است که به سه صورت غنچه، پرک و گل ارائه میشود. این انجیر در صورتی که پرک باشد، از قیمت بالاتری نسبت به گل و غنچه برخوردار خواهد بود. در صورتی که میخواهید به خرید مستقیم انجیر خشک پرک اقدام کنید، بهتر است این کار را از طریق مراکز معتبر انجام دهید.
۲-  انجیر ۳A : این انجیر در رده چهارم در لیست خرید مستقیم انجیر خشک قرار دارد. بعد از انجیر صد یک پرک، گل و غنچه انجیرهای AAA قرار میگیرند که دارای قیمت کمتری نسبت به انجیر ۱۰۱ هستند. انجیرهای ۳A اگر پرک باشند قیمت شان نسبت به انجیرهای بسته بالاتر خواهد بود.
۳-  انجیر ۲A : دسته دیگر انجیرهای خشک انجیرهای AA هستند که به دو صورت پرک و غنچه در بازار ارائه میشود. انجیر ها اگر دارای برند استهبان باشند، از لحاظ قیمت و مرغوبیت در بالاترین رده محصولات قرار خواهند داشت. زیرا شرایط خشک شدن آنها به گونه ای ویژه صورت میگیرد.
۴-  انجیر A : خریدبدون واسطه انجیر در این دسته در سایز کوچکتر صورت میپذیرد. همچنین قیمت کمتری نسبت به سایر گرید ها دارا میباشد.خرید-مستقیم-انجیراستهبان

خواص انجیر استهبان 

انجیر استهبان برای افراد لاغر بسیار مناسب است کسانی که مشکل لاغری دارند و چاق نمیشوند ۲مشکل دارند یک باید یبوست را برطرف کنند ۲ میکرب معده که برای درمان هردو بیماری شما باید ۱۰ عدد انجیر خشک را شب داخل یک لیوان عرق زنیان بریزید و صبح فقط دانه انجیر را بخورید و دوباره میتوانید داخل همان آب قبلی انجیر بریزید و میل کنید .

عرق زنیان درمان کننده معده است و انجیر نرم خیس خورده درمان کننده یبوست بعد از درمان دیگر انجیر خشک میل کنید چون بدن شما پاک شده و انجیر خیس خورده باعث اسهال میشود.

خرید انجیر خشک

برای خرید بهترین نوع انجیر خشک در سایت انجیر تک در فروشگاه محصول خود را انتخاب کرده و به سبد خرید اضافه کنید برای مشاوره با ما در ارتباط باشید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image