مشخصات انواع انجیر خشک

خرید انجیر درجه یک ۱۰۰%مرغوب و عالی

خرید-انجیر-درجه-یک1

میوه ی انجیر زمانی درجه یک محسوب میشود که به صورت تازه از آب لازم برخوردار بوده و شیرین باشد. خرید انجیر درجه یک به صورت تازه از بین میوه هایی صورت میگیرد که از آب کافی و شیرینی مطلوب برخوردار باشد.
انجیر میوه ای تابستانی است که بسته به نژاد و کیفیت نهالی که میوه از آن به دست می آید، دارای مرغوبیت متفاوتی میباشد. موضوع دیگر که در کیفیت محصول تاثیر میگذارد، دانه انجیر است. انجیرهای بی دانه معمولا بین انجیرهای درجه یک قرار میگیرد.
در بین میوه های خشک نیز زمانی انجیر خشک را درجه یک دسته بندی میکنند، که از سایز مطلوب و نرمی مناسب برخوردار باشد. خرید انجیر درجه یک خشک نیز طبق فاکتورهای مشخص صورت میگیرد. از جمله ویژگیهای یک انجیر خشک درجه یک میتوان به تازگی و طعم و بوی آن اشاره کرد. انجیرها باید فاقد هر گونه آفت بوده و طعم ترشیدگی و بوی زننده ماندگی داشته باشند.خرید-انجیر-درجه-1

خرید انجیر درجه یک استهبان

زمانی که حرف خرید انجیر درجه یک به میان می آید، نام استهبان نیز به همراه آن به کار میرود. علت این امر تولیدات درجه یک انجیر خشک در این منطقه است.
بیش از دو سوم زمینهای کشاورزی منطقه استهبان در اختیار باغداران جهت تولید انجیر قرار گرفته است. سالانه حجم بالایی از انجیر در این منطقه تولید شده و روانه بازار میگردد.
خرید انجیر درجه یک
استهبان تنها به داخل مرزهای ایران محدود نشده و از خارج از ایران نیز مشتریان فراوان دارد. از آنجایی که در این منطقه آب زیرزمینی فراوان است و نور خورشید نیز مناسب این میوه است، میوه ها به درستی رشد کرده و از کیفیت قابل قبول برخوردار میشوند.
جهت سفارش و خرید انجیر درجه یک استهبان میتوان به تمامی فروشگاه های سراسر کشور مراجعه کرده و این محصول را خریداری نمود. سفارش اینترنتی نیز از دیگر راه های خرید انجیر درجه یک از استهبان است که امکان دسترسی به این محصول را از سراسر کشور میسر میکند.خرید-انجیر-درجه-یک

خرید انجیر در سایز و قیمت های مختلف

خرید انجیر درجه یک در بازار با ظاهرهای مختلف صورت میگیرد. معمولا انجیر درجه یک از روی طعم و مزه آن تعیین میشود اما چیزی دیگر که در این زمینه جلب توجه میکند، سایز و شکل ظاهری دانه های انجیر میباشد.
هر چه میوه بزرگتر و دارای رنگ روشن و نرمی بافت باشد، مرغوبیت آن بیشتر شده و خرید از آن بیشتر میگردد. به طور کلی انجیرها به دو صورت پرک و بسته در بازار عرضه میشوند و سایزهای مختلفی دارند. این موضوع در قیمت محصول نیز تاثیرگذار است.
انجیرهای پرک موجود در بازار از انجیرهای بسته قیمت بیشتری دارد و به تبع هر چه سایز انجیر پرک بزرگتر باشد نسبت به سایزهای کوچکتر قیمت بیشتری خواهد داشت.خرید-انجیر-درجه-یک1

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image