شرکت انجیر

قیمت عمده انجیر خشک استهبان | ۱۰ کیلویی

قیمت-عمده-انجیر-استهبان

در پاسخ به سوال برخی از مشتریان مبنی بر اینکه انجیر خشک را به صورت بسته بندی بخریم یا فله؟ لازم به ذکر است میزان مصرف و هدف از خرید، تاثیر به سزایی در پاسخ این سوال دارد. با توجه به قیمت عمده انجیر خشک استهبان، هر کس خواهان خرید انجیر با بهای کمتری می باشد، لازم است به خرید عمده اقدام کند.

انجیرهای بسته بندی در حجم محدود و دست چین شده با ارزش افزوده کارخانجات و برندهای مختلف به بازار عرضه میشوند که برای مصرف کوتاه مدت مناسب هستند. این دست انجیرها در گرید یا درجات مختلف بر اساس سایز دسته بندی میشوند.

هر چه انجیر درشت تر باشد قیمت آن بالاتر و هر چه ریز تر باشد قیمت آن پایین تر تعیین میگردد. با توجه به مناسب بودن قیمت عمده انجیر خشک استهبان، هر که خواهان تهیه انجیر مصرفی سالانه خود است، بهتر است به خرید عمده اقدام نماید.
قیمت عمده انجیر خشک استهبان برای عرضه به مشتریان بزرگ نظیر کارخانه داران و صاحبان کسب و کار اینترنتی ارزانتر از انجیر خرد تعیین میشود.قیمت-عمده-انجیر-خشک-استهبان

تفاوت قیمت انجیر استهبان و سایر نژادها

انجیر استهبان بهترین انجیر کشور ایران است که به سایر کشورها نیز صادر میشود. به دلیل نژاد برتر نهال این انجیر و شرایط اقلیمی مطلوب این منطقه محصولات این شهرستان از محبوبیت بالایی برخوردار است.

قیمت عمده انجیر خشک استهبان اگر چه بسیار مناسب تعیین میشود اما از سایر نژادها به دلیل فاکتورهایی که دارد، بیشتر تعیین میگردد. از جمله فاکتورهایی که سبب برتری این نژاد به سایر نژادهای انجیر میشود میتوان به موارد روبرو اشاره کرد.

میوه این منطقه بسیار آبدار است و از بافت نرمی برخوردار میباشد. بی دانه بوده و از این جهت برای خشک شدن بسیار مناسب است. در نهایت خشک شدن، محصولی نرم، سالم، زیبا، خوشرنگ و خوش طعم نتیجه می دهد که آن را در بین سایر محصولات رقیب، خاص و ویژه میکند.
برای سفارش انجیرهای استهبان علاوه بر قیمت عمده انجیر خشک استهبان لازم است به فروشگاهی که انجیر از آن تهیه میشود، دقت فراوان شود.قیمت-عمده-انجیر-خشک-استهبان-10-کیلویی

قیمت عمده انجیر خشک استهبان و نحوه خشک شدن آن

مورد دیگری که سبب تفاوت قیمت عمده انجیر خشک استهبان با سایر نژادها و صادر شدن آن به سایر کشورها میشود، نحوه خشک شدن این محصول در استهبان است.

به دلیل قوی بودن نژاد نهال انجیر استهبان، دانه ها مدت زمان زیادی به درخت می مانند. بدون اینکه از درخت جدا شوند، در زیر نور خورشید و جریان هوا، به آرامی خشک شده و آب خود را از دست می دهند.

این موضوع سبب بالا رفتن ارزش غذایی میوه میشود. از این جهت که دانه ها به خوبی از خاک، آب و نور تغذیه کرده و ارزش غذایی شان بالا میرود. مورد دیگر رشد طبیعی میوه به صورت ارگانیک است. تمامی این موارد دلیل برتری این نژاد و افزایش قیمت، همچنین صادرات انجیر به سایر کشورها میشود.قیمت-عمده-انجیر-استهبان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image