شرکت انجیر

شرکت پخش انجیر استهبان ۲روش توزیع

شرکت-پخش-انجیر-خشک-استهبان-درجه-1-اعلا

شرکت های پخش در واقع آن دسته از شرکت هایی میباشند که کار توزیع یک محصول را بر عهده دارند. شرکت پخش انجیر استهبان، کار انبار و بسته بندی و پخش انجیرهای این منطقه را به سایر شهرستان های ایران، به عهده دارد. برای مثال شرکت های پخش انجیر واسطه ای بین عمده فروشان و توزیع کنندگان خرد شهرستانها و باغداران استهبان هستند.

این شرکت ها برای انجام بهتر وظایف خود لازم است از لحاظ انبارداری و تجهیزات و نقل و انتقالات در رده قابل قبول باشند، تا کار واسطه گری را به نحو احسنت انجام دهند.
شرکت پخش انجیر استهبان، بسته به رده ای که در بین خریدار و فروشنده دارد، قیمت مشخصی را برای محصولات خود در نظر میگیرد. هر چه تعداد واسطه ها بین شرکت پخش انجیر استهبان و خریداران و حتی باغداران انجیر کمتر باشد، محصولات با قیمت مناسب تری خرید و فروش خواهد شد.

با افزایش تعداد واسطه های پخش، سود دلالان بیشتر شده و مبلغ کمتری نسبت به مبلغ فروش به فروشندگان پرداخت خواهد شد. در عوض خریداران باید با قیمت بیشتری محصول را خریداری کنند.شرکت-پخش-انجیر

پخش انجیر استهبان به صورت تازه و خشک

انجیرها به دو صورت تازه و خشک شده در بازار به فروش میرسند. صاحبان میوه و تره بار، در فصل تابستان که زمان رویش و رشد انجیر تازه است، از جمله مشتریان شرکت پخش انجیر استهبان به صورت عمده هستند.

انجیرهای تازه بسیار آسیب پذیر بوده و برای مصرف بهتر لازم است با تجهیزات مناسب به شهرهای مختلف انتقال یابند. در نتیجه انتخاب یک شرکت پخش معتبر اصلی ترین گام در انتخاب محصول با کیفیت میباشد. اما خرید انجیر خشک از شرکت های مختلف در تمامی طول سال برای متقاضیان فراهم است.
شرکت پخش انجیر استهبان با توجه به گرید یا درجه و سایز میوه، دانه ها را دسته بندی کرده و به فروش میرساند. هر چه سایز دانه بیشتر باشد، قیمت انجیر خشک افزایش می یابد.

علاوه بر آن خرید و فروش انجیر فله از شرکت های پخش انجیر نیز به وفور صورت میگیرد. با خرید فله انجیر میتوان آنرا در بسته بندی های کوچکتر با برند مخصوص خود به بازار عرضه کرد.شرکت-پخش-انجیر-استهبان

روش پخش در شرکت پخش انجیر استهبان

روش پخش در شرکت پخش انجیر استهبان تاثیر بسزایی در قیمت نهایی آن زمانی که به دست مصرف کننده میرسد دارد. برای مثال شرکت پخش انجیر اگر همان تولید کننده در بدو تولید باشد، انجیرها با قیمت بسیار مناسب، بدون سود کاذب به دست مصرف کننده میرسد.

در حالیکه اگر بین تولید کننده و مصرف کننده نهایی، شرکت پخش انجیر استهبان قرار گیرد، قیمت انجیر کمی بیشتر از آن چیزی خواهد بود که به تولید کننده پرداخت شده است.

در درجه آخر بین باغدار و مصرف کننده، اگر لایه هایی از عمده فروش و خرده فروش قرار گیرد، این خرید مستلزم پرداخت سودهای کاذب فراوانی خواهد بود. انتخاب شرکت پخش انجیر استهبان خرید  و قیمت را مشخص خواهد کرد.شرکت-پخش-انجیر-خشک-استهبان-درجه-1-اعلا

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image