مشخصات انواع انجیر خشک

خرید انجیر ۱۰۰ یک اعلا مرغوب وتازه

خرید-انجیر100یک

انواع انجیر ۱۰۰یک

در بازار خرید و فروش انجیر خشک با انواع و اقسام این میوه در درجه بندی های مختلف با کیفیت های متنوع روبرو هستیم که هر کدام با قیمت خاص خود به فروش میرسند. خرید انجیر ۱۰۰ یک از فروشگاه به راحتی از ظاهر آن قابل تشخیص و خریداری است. انجیر ۱۰۰ یک به دسته های مختلف تقسیم میشود که هنگام خرید انجیر خشک در بازار یا فروشگاه خشکبار با گزینه های زیر روبرو هستید:
۱-  خرید انجیر ۱۰۰ یک پرک
۲-  خرید انجیر ۱۰۰ یک گل
۳-  خرید انجیر ۱۰۰ یک غنچهخرید-انجیر100یک.

خرید انجیر ۱۰۰ یک پرک

انجیر پرک در هر رنگ و یا هر نژادی که باشد، شامل انجیرهایی است که به قدری رسیده اند که باز شده و حالتی پره پره به شکل گل پیدا کرده اند. این انجیرها جز با کیفیت ترین و گران ترین دسته انجیرهای خشک هستند که در فروشگاه های مختلف به فروش رسیده و یا صادرات میشوند.

خرید انجیر ۱۰۰ یک گل

این دسته از انجیر در گرید های مختلف ۳A ، ۲A و A به فروش میرسد. این گریدهایی که ذکر شد، مربوط به سایز انجیر هاست که بزرگ ، متوسط و کوچک از جمله آنها میباشد.

این انجیر به انجیری گفته میشود که از لحاظ ظاهری چاک داشته و باز شده است و درون آن پیدا میباشد.

قیمت آن از پرک کمتر و از غنچه بیشتر میباشد. بهترین انجیرهای خشک ایران و دنیا به منطقه استهبان اختصاص دارد که برای خرید از این منطقه میتوانید به صورت مستقیم اقدام به خرید از طریق فروشگاه های اینترنتی معتبر نمایید و سفارش خود را در حجم مورد نظر درب منزل تحویل بگیرید.خرید-انجیر100یک

خرید انجیر ۱۰۰ یک غنچه

اگر انجیری که در فروشگاه یا فروشگاه های آنلاین مشاهده کردید و به صورت نیمه بسته بود، بدانید با انجیر غنچه روبرو هستید. این انجیر ها نیز در سایزهای مختلف به فروش میرسد که اندازه انجیر در قیمت این میوه خشک تاثیر گذار میباشد.

معمولا انجیرهای بسته دارای قطری بین ۱۸ تا ۲۸ میلی متر هستند که در دسته های ریز تا درشت دسته بندی میشوند. هنگام خرید انجیر ۱۰۰ یک برای اطلاع از ویژگی های انجیر تان و قیمت آن بهتر است نسبت به نژاد انجیر و درشتی یا ریزی، همچنین طعم و تازگی آن دقت به خرج دهید.

انجیر استهبان، تازه بدون آفت و طعم ماندگی در سایز درشت و یکدستی رنگ ، از قیمت بالاتری نسبت به سایر انجیرهای موجود در بازار برخوردار میباشد.خرید-انجیر100یک

مشاوره و خرید انواع انجیر

برای خرید انواع انجیر دهن باز و دهن بسته در سایزهای مختلف کافیست با ما در ارتباط باشید

سایت دیگرما (anjir3a.com)

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image