مشخصات انواع انجیر خشک

خرید انجیر زرد خشک شده از درخت های استهبان

خرید انجیر زرد

میوه انجیر در دنیا دارای ۶۰۰ گونه متنوع است که در رنگ های رایج زرد، سفید، سبز و سیاه به رشد میرسد. انجیر یک درخت یا میوه دیمی است که نیاز به آب کمی دارد و تنها با کمی رطوبت خاک نیز حاصل میدهد. یکی از محبوب ترین نژادهای انجیر در دنیا انجیر زرد است که خرید انجیر زرد به صورت خشک و تازه بیش از سایر مدلهای آن صورت میگیرد.
انجیر میوه ای پرخاصیت و مغذی است که به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد، در تمامی طول سال به عنوان مکمل غذایی استفاده میشود.

انجیرهای خشک را میتوان از هر کجای ایران در فروشگاه خشکبار محل سکونت خود یا فروشگاه های اینترنتی از هر کجای ایران یافته و مورد استفاده قرار داد، اما خرید انجیر زرد تازه، تنها در فصل تابستان که وقت رشد این میوه است، انجام میشود.خرید انجیر زرد

خرید انجیر زرد آنلاین

امروزه به دلیل رشد تکنولوژی امکان سفارش میوه انجیر از اقصی نقاط کشور امکان پذیر است و میوه تازه به وسیله ماشین های دارای یخچال یا سردخانه به نقاط مختلف کشور انتقال می یابد.
خرید انجیر زرد به صورت عمده و خرد از طریق اینترنت از نقاط دور توسط تمامی افراد صورت میگیرد و کسانی که قصد خشک کردن این میوه را دارند، میتوانند در فصل تابستان از این فرصت استفاده نمایند.

برای مثال یکی از بهترین انجیرهای دنیا برای خشک کردن انجیر زرد استهبان است که در حجم انبوه در این منطقه به رشد میرسد و توزیع میشود.

خرید انجیر زرد از طریق بازرگانی های معتبر این شهر صورت میگیرد و با ضمانت حفظ کیفیت و سلامت به شهر مورد نظر انتقال داده میشود.
از جمله مهمترین مواردی که سفارش دهندگان و توزیع کنندگان عمده میوه، برای ارائه انجیر تازه باید به آن توجه کنند، سفارش این میوه از طریق بازرگانی معتبر جهت جلوگیری از خراب شدن آن است.خرید انجیر زرد aa

خرید انجیر زرد به دلیل ویژگی های آن

انجیر سیاه دارای آنتی اکسیدان فراوان و ارزش غذایی بیشتر نسبت به انجیرهای زرد و سبز است اما خشک کردن آن به دلیل ظاهر تیره ای که دارد، مرسوم نیست و از آب کمتری نسبت به انجیر زرد برخوردار است.

در نتیجه خرید انجیر زرد برای خشک کردن توسط تولیدی های مختلف و برندهای متفاوت صورت میگیرد. علاوه بر موارد ذکر شده، کشورهای متقاضی انجیر خشک، خواستار انجیرهای زرد و یکدست با طعم شیرین هستند که دارای ظاهر زیباتری نسبت به انجیرهای سیاه می باشند.
انجیر زرد نژادی پر بازده است که بیشتر درختان یک باغ را تشکیل میدهد. بسیار زود به ثمر رسیده و طول عمر بالایی دارد. محصول این درخت، بسیار نرم و شیرین بوده که گوشت بسیاری دارد.
در برابر آفات مقاوم بوده و میتواند زمان بیشتری به درخت بماند، تمامی عوامل ذکر شده باعث افزایش طول عمر آن شده و در برابر سرما مقاومت بالاتری دارد.

جهت خرید انجیر زرد به صورت خشک و تازه، گزینه های زیادی در سراسر کشور دارید که خرید اینترنتی توانسته سهولت این امر را افزایش دهد.خرید انجیر زرد

جهت خرید عمده و خرده و کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image