انجیر خشک شهرهای ایران

خرید انجیر خشک در خراسان شمالی

رید-انجیر-در-خراسان-شمالی

تا به حال چیزی در مورد انجیر خراسان شمالی شنیده اید؟ این انجیر نوعی انجیر کوهی است که در دره سلیمانی واقع در شهرستان فیروزه این استان رشد می یابد.

این انجیر فوق العاده مغذی بوده و خاصیت دارویی دارد. خرید انجیر خشک در خراسان شمالی از باغات مختلف این خطه صورت میگیرد اما چیزی که وسواس کارشناسان بسیاری را برانگیخته، انجیر کوهی دره سلیمانی خراسان است.

حتی به عطاری ها گفته میشود که از چیدن انجیرهای سیاه دره سلیمانی در خارج از فصل رویش جلوگیری شود زیرا این درخت های خودرو که در این اقلیم رشد میکنند، ممکن است دارای خواص و ویژگی هایی باشند که تا کنون چیزی در مورد آنها کشف نشده و در آینده بتوان به وسیله آن بیماریهای زیادی را درمان کرد.
خرید انجیر خشک در خراسان شمالی یا سایر شهرستان ها بخاطر خواص بیشمار این میوه صورت میگیرد. انجیر تازه ، شیره، برگ درخت و ریشه آن نیز دارای ویژگی هایی است که از آن برای درمان بسیاری از بیماریها استفاده میشود.رید-انجیر-در-خراسان-شمالی

شهرستانهای تولید کننده انجیر خشک خراسان شمالی

مناطق زیادی در خراسان شمالی زیر کشت انجیر قرار دارد که محصول این نواحی به دو صورت تازه و خشک به فروش میرسد. مناطقی نظیر اورداق، شهر قورخود مانه، کوه های آلاداغ ، تنگه ترکمن و فاروج و اسفراین از جمله باغات خراسان شمالی میباشد.

اگر در بازار خشکبار انجیر خشک اسفراین را مشاهده کردید بدانید این میوه محصول خطه خراسان شمالی میباشد.
برای خرید انجیر خشک در خراسان شمالی، یا خرید انجیر تازه در فصل تابستان میتوانید به صورت اینترنتی اقدام به ثبت سفارش نموده و حجم مورد نیاز خود را از طریق درگاه های اینترنتی ارائه دهنده انواع انجیر خشک خریداری نمایید.

چیزی که هست در دسترس بودن انجیر خشک مناطق مختلف ایران در تمامی فصول سال در فروشگاه های اینترنتی ارائه دهنده انواع انجیر خشک است. به دلیل اینکه انجیر سرشار از فیبر، کلسیم، انواع ویتامین، پتاسیم و آهن است، مصرف آن به تمامی گروه های سنی نظیر ورزشکار، محصل، سالمند و میانسال توصیه میشود.
به دلیل وفور و تنوع محصول انجیر خشک در ایران میتوانید هر مدل انجیر با هر قیمت که برایتان مناسب است را در اختیار داشته و مصرف کنید.خرید-انجیر-در-خراسان-شمالی1

نژادهای انجیر خراسان شمالی

از جمله انجیرهایی که در این استان کشت می شود میتوان به انجیر سیاه، انجیر سبز، انجیر زرد و شلغم انجیر اشاره کرد. کسانی که به دیابت یا فشار خون دچار هستند میتوانند از گروه های هدف مصرف انجیر خشک با هر نژادی باشند.

قند موجود در میوه انجیر طبیعی بوده و مصرف آن باعث کاهش فشار خون و کنترل دیابت می شود.
خرید انجیر خشک در خراسان شمالی شاید برای تمامی مصرف کنندگان انجیر خشک کشور میسر نباشد اما اقدام از طریق بازرگانی های مجاز خرید و فروش انجیر خشک ، که خرید مستقیم از باغات مختلف کشور را از طریق اینترنت فراهم می آورند، راهی مناسب برای این معامله میباشد.خرید-انجیر-در-خراسان-شمالی6

 

بازگشت به لیست

1 نظر در “خرید انجیر خشک در خراسان شمالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image