انجیر خشک شهرهای ایران

خرید انجیر تبریز عمده ۱۰۰%شیرین

خرید انجیر تبریز ارزان قیمت

خرید انجیر تبریز از باغات طارم شاید برای همگان امکان پذیر نباشد اما خرید اینترنتی از فروشگاه های معتبر این امکان را برای همگان فراهم میکند که بتوانند در فصل تابستان یا در هر فصل دیگر به این انجیر خوش طعم دست یابند.

از آنجایی که ایران دارای خاک و آبی حاصلخیز برای کشاورزی میباشد، در اقصی نقاط کشور انجیر کشت شده و به دو صورت تازه و خشک به فروش میرسد. یکی از با کیفیت ترین انجیر های ایران، انجیر طارم تبریز میباشد. 
خرید انجیر تبریز به صورت تازه از نیمه اول مرداد شروع شده و تا اواخر شهریور ادامه دارد.

از جمله نژادهایی که در این شهر کشت میشود، میتوان به انجیر های سفید و سیاه کاشانی اشاره کرد. انواع انجیر سبز، زرد و نقلی و انجیر محلی طارم را از شهرستان تبریز می توان خریداری کرد.خرید انجیر تبریز چگونه است

خرید انجیر تبریز به صورت تازه و خشک

بیشتر فروش انجیر تبریز به صورت تازه صورت گرفته و تنها ۱۵ تا ۲۰ درصد آن به صورت خشک به فروش میرسد.

به طور کلی سطح زیر کشت شهرستان طارم ۱۳۰ هکتار است که به صورت مستقیم یا با واسطه محصولات آن به فروش میرسد. شما در محل زندگی خود شاید نتوانید به صورت تازه به انجیر طارم دست یابید، اما اگر قصد مصرف یا خرید انجیر تبریز را داشته باشید، میتوانید از طریق بازرگانی های معتبر، سفارش خود را ثبت نهایی کرده و با ضمانت درب منزل تحویل بگیرید.

البته که دست یابی اصولی و دریافت مناسب و تازه انجیر از راه دور از جمله مسائلی است که باید به آن دقت شود.
خرید انجیر تبریز از کشور روسیه نیز صورت میگیرد که این امر به دلیل وفور تولیدات انجیر ایران است.خرید انجیر استهبان درتبریز

انجیر خشک طارم

اگر به بازار خشکبار ایران رفته باشید، شاهد انواع برند انجیر خشک بوده اید که به دلیل تفاوت کیفیتی که دارند، دارای قیمت های متنوع میباشند.

خرید انجیر تبریز از فروشگاه های خشکبار به صورت حضوری در هر شهرستانی امکان پذیر است، اما خرید انجیر با کیفیت نیاز به ضمانت و اعتماد به عرضه کننده محصول دارد.

اگر چنین اعتمادی را نسبت به فروشندگان محل زندگی خود ندارید میتوانید نسبت به خرید انجیر تبریز به صورت خشک، با کیفیت بالا به صورت اینترنتی اقدام نمایید.
در میان انواع انجیر خشک، رتبه نخست کیفیت و طعم به انجیر استهبان از استان شیراز میرسد و انجیر طارم نیز در ترازهای بعدی قرار میگیرد.
موضوع دیگری که باید به آن دقت کنید، سایز انجیر است. به طور کلی انجیرهای خشک در گرید های AAA ، AA و A به فروش میرسد که هر چه سایز و گرید انجیر بالاتر باشد، قیمت آن بیشتر خواهد بود.خرید انجیر تبریز ارزان قیمت

نحوه ثبت سفارش برای خرید انجیر

سایت anjirtak.irراه را برای تمامی مردم ایران اسان کرده است و شما میتوانید هم بصورت حضوری و هم بصورت اینترنتی بوسیله باربری و تیباکس و پست انجیر خریداری شده خود را دریافت نمایید شما حتما با مشاوران ما در واتساپ ارتباط برقرار کنید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image